Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1074
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Będzie rozstanie czy... ślub?

Jeszcze pół roku temu bywalcy warszawskich salonów zastanawiali się, kiedy Borys Szyc, czyli Jerzy Knape z "Przepisu na życie", poślubi swą wybrankę Zosię Ślotałę. Dziś mówi się o poważnym kryzysie w związku aktora i stylistki, a wręcz o ich... rozstaniu! Czy Borys Szyc rzeczywiście znów jest do wzięcia?


Reklama


Borys Szyc i Zosia Ślotała są od prawie półtora roku jedną z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Związek bardzo popularnego aktora z nikomu wcześniej nie znaną stylistką od początku budzi wielkie emocje - paparazzi praktycznie nie odstępują ich nawet na krok, portale plotkarskie omawiają każdy szczegół ich wspólnego życia, a brukowce zastanawiają się, jak długo Zosia wytrzyma u boku gwiazdora "Przepisu na życie"...

Ostatnio nad związkiem Borysa Szyca i Zosi Ślotały zawisły czarne chmury. Ukochana aktora, która na kilka tygodni wyjechała do Londynu, dowiedziała się bowiem, że w czasie jej nieobecności Borys nie stroni od towarzystwa pięknych kobiet, a jedną z nich - Natalię Rybicką, czyli Agnieszkę Lipnicką ze "Szpilek na Giewoncie" - darzy szczególnymi względami...

Zdjęcia Borysa i Natalii wykonane na plaży w Sopocie jeden z dwutygodników uznał za dowód na to, że związek Borysa Szyca i Zosi Ślotały jest już historią, a aktor znalazł pocieszenie w ramionach koleżanki z teatru, w którym na co dzień pracuje. Choć Borys kategorycznie zaprzeczył tym rewelacjom i zapewnił, że wciąż jest związany z Zosią, niemal cała prasa plotkarska obwieściła koniec ich miłości i zerwanie!

Tymczasem aktor i stylistka wcale nie mają zamiaru się rozstać, a wręcz myślą o tym, aby w najbliższym czasie zalegalizować swój związek! Już pół roku temu - w noc sylwestrową - Borys ponoć poprosił Zosię o rękę i podarował jej pierścionek zaręczynowy z zapewnieniem, że gotów jest zrezygnować dla niej ze wszystkich uroków kawalerskiego życia.

Ostanio Borys Szyc i Zosia Ślotała widziani byli razem w Opolu podczas 50. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej. On prowadził jeden z festiwalowych koncertów, ona odpowiedzialna była za wygląd uczestników konkursu SuperDebiuty... W kuluarach nie odstępowali się nawet na krok, a patrząc na to, jak czule odnoszą się do siebie, nie można było mieć wątpliwości, że to, co ich łączy, nie jest jedynie przelotną miłostką, ale prawdziwym i szczerym uczuciem.

Wiele wskazuje więc na to, że we wspólnym życiu Borysa Szyca i Zosi Ślotały rzeczywiście w najbliższym czasie szykują się wielkie zmiany, ale popularny aktor wcale nie będzie - jak sugerują niektóre pisma - "znowu do wzięcia"... Podobno jest już zdecydowany, by po powrocie Zosi z Londynu, jak najszybciej poprowadzić ukochaną do ołtarza!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama