Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Beata w depresji

Beata (Maja Ostaszewska) i Andrzej (Piotr Adamczyk) zostaną rodzicami dorodnej córeczki Kornelii (Jagna Kryczka). Niestety, świeżo upieczoną mamusię dopadnie depresja poporodowa.W nowej serii związek Beaty Darmiety i Andrzeja Zawadzkiego znajdzie się na zakręcie. Kłopoty zaczną się w momencie, gdy tatuś nie pojawi się na czas w szpitalu, by odebrać ukochaną i dziecko. Obrażona Beata zamówi taksówkę i pojedzie do swoich rodziców (Jerzy Fedorowicz i Dorota Zięciowska). Nastąpi to już w pierwszym odcinku nowego sezonu (emisja we wtorek 6 marca).

Reklama


Oczywiście Andrzej będzie miał powód ku temu, by nie pojawić się na czas w szpitalu. Pod wpływem emocji doprowadzi do stłuczki. Spisanie formalności po wypadku przeciągnie się niemiłosiernie. Na dodatek Zawadzki zostawi swój telefon w uszkodzonym aucie, które zostanie odholowane na lawecie.


O ile Andrzej będzie wniebowzięty z powodu narodzin córki, o tyle Beata - wręcz przeciwnie.  Nieustające zachwyty rodziny i przyjaciół nad dzieckiem wyprowadzą ją z równowagi. Nie zaakceptuje siebie w roli matki. Będzie miała wszystkie objawy depresji poporodowej.


Beata nie będzie chciała wrócić do domu. Powód? Powrót oznaczałby dla niej przejęcie obowiązków nad córką, której nie akceptuje...
Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Maja Ostaszewska | Adamczyk Piotr | Przepis na życie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje