Reklama

Przepis na życie

Ocena
serialu
7,9
Dobry
Ocen: 1075
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Andrzej przyłapany na zdradzie

Natrętna Kasia (Anna Samusionek) nie da żyć Andrzejowi (Piotr Adamczyk). A Beata (Maja Ostaszewska) oskarży go o kłamstwo i zdradę!

Katarzyna Kołacz wciąż będzie atakowała Andrzeja Zawadzkiego telefonami. Nie zrazi się jego kulturalnymi odmowami. Wręcz przeciwnie - postanowi za wszelką cenę znaleźć sposób na randkę z przystojnym doktorem. Wymyśli, że zarejestruje się w jego gabinecie jako pacjentka. Niestety, pan doktor ma tyle pracy, że dla niej nie będzie miał czasu...

Reklama

Ale ona i tak wparuje do jego gabinetu. Postawiony pod ścianą Zawadzki zgodzi się na spotkanie w kawiarni. Kasia oczywiście uzna, że umówiła się z doktorem na schadzkę. Tymczasem Zawadzki okłamie Beatę, że po pracy idzie na korty. Ona w tym samym czasie wybierze się po suknię ślubną w towarzystwie Leona (Przemysław Bluszcz).

Wściekła Beata

Andrzej poinformuje Kasię, że to ich pierwsze i ostatnie spotkanie. Wyjaśni, że jest związany z kobietą, którą kocha i nie chce jej narażać na niepotrzebne stresy. Po zakupach Beata będzie przechodziła obok kawiarni i przez szybę dojrzy Andrzeja w towarzystwie innej kobiety!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje