Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Za co dostał Konewkę 2012?

Filip Bobek, czyli Artur Sagowski z "Prosto w serce" i niezapomniany Marek Dobrzański z "BrzydUli", został pierwszym laureatem nowych nagród - Konewek 2012.

Konewki to nagrody przyznawane za... czytanie. Co roku otrzymywać je będą debiutujący swoim głosem w audiobookach aktorzy i muzycy. W tym roku Konewka powędrowała do rąk Filipa Bobka, który wystąpił jako książę w audiobooku "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków".

Reklama


- Symboliczne Konewki mają służyć do podlewania audiobookowego talentu - powiedział przedstawiciel producenta "Śnieżki", wręczając nagrodę Filipowi.


Jako pierwsza wyróżnienia pogratulowała Bobkowi Anna Dereszowska, czyli Sandra Matuszewska z "M jak miłość", która wcieliła się w audiobooku w Królewnę Śnieżkę.


- Żałuję, że wtedy, kiedy ja debiutowałam, nie przyznawano Konewek, ale cieszę się, że nagrodę dostał właśnie Filip. Świetnie nam się razem pracowało! Jego głos jest wprost stworzony do audiobooków - powiedziała Ania.


- Ciche, spokojne studio nagraniowe jest czymś zupełnie innym niż plan filmowy czy serialowy. Odpoczywałem, nagrywając swoje partie do "Śnieżki". Mam nadzieję, że moja przygoda z audiobookami nie skończy się na debiucie i że jeszcze wiele razy będę miał możliwość grania tylko swoim głosem - mówił Filip Bobek, dziękując za nagrodę.


Uroczystość wręczenia Konewek 2012 odbyła się przy okazji premiery "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków" w warszawskim Klubie Traffic. Po części oficjalnej Anna Dereszowska i Filip Bobek spotkali się z dzieciakami - najmłodszymi fanami audiobooków.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Filip Bobek | 'BrzydUla' | Konewki 2012

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje