Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wyciska z siebie siódme poty

Ola Kisio, czyli Gośka Figura z serialu "Prosto w serce" intensywnie przygotowuje się do udziału w "Tańcu z gwiazdami". O ile tańca uczy ją Łukasz Czarnecki, o tyle nad kondycją pracuje pod okiem trenerki osobistej Barbary Chojnackiej.

Ze swoją osobistą trenerką Barbarą Chojnacką Ola Kisio spotyka się dwa, trzy razy w tygodniu. Najchętniej trenują na świeżym powietrzu. Kiedy pada deszcz, ćwiczą w warszawskim klubie Gymnasion Focus.

Dba o duszę i ciało

Reklama

Ola uważa, że dbanie o duszę i ciało jest ze sobą ściśle połączone. Ruch pozwala jej nie tylko na odstresowanie się i nabranie dystansu do rzeczywistości. Aktorce zależy oczywiście na utrzymaniu doskonałej figury, ale nie sądzi, że akurat to jest najważniejsze.

- Od zawsze zmagam się ze swoją sylwetką i nigdy jeszcze nie byłam z niej zadowolona - twierdzi.

Przez całe życie sport był dla Oli bardzo istotny. Bez ruchu i możliwości wyładowania energii nie czuje się komfortowo. Od dziecka jeździła na rowerze, na nartach, łyżwach, rolkach, pływała. Interesowała się także jazdą konną, a latem skuterami wodnymi.

Nigdy nie umiała po prostu nudzić się, siedzieć bezczynnie i nic nie robić. To nie byłaby Ola.

W zależności od pory roku uprawia na świeżym powietrzu różne dyscypliny sportu. Od wielu lat stara się także chodzić na siłownię. Wielką przyjemność sprawiają jej zajęcia z aqua aerobiku. Bardzo lubi ćwiczenia aerobowe, przyspieszające oddech i bicie serca. Pozwalają one, by do mięśni i narządów ciała docierało więcej utlenionej krwi. W zależności od humoru, sił i nastroju wybiera także ćwiczenia siłowe albo taneczne.

- Najbardziej ze wszystkiego uwielbiam jednak jazdę rowerem - zdradza.

Gibkość i wdzięk

Aktualnie Ola Kisio intensywnie przygotowuje się do jesiennej edycji "Tańca z gwiazdami". Treningi przebiegają w dobrej atmosferze i bez większych problemów.

- Ola jest wysportowana i bardzo sprawna fizycznie - mówi jej osobista trenerka Barbara Chojnacka, sześciokrotna Mistrzyni Polski i zdobywczyni Pucharu Europy w kickboxingu, brązowa medalistka Mistrzostw Europy w wu-shu i doświadczona kaskaderka.

- Nie ma żadnych trudności w wykonywaniu przygotowanych dla niej ćwiczeń. Pracujemy przede wszystkim nad wzmocnieniem kondycji Oli i poprawą gibkości. Chcę, żeby była jeszcze bardziej rozciągnięta. Staram się doprowadzić do sytuacji, w której będzie miała wystarczająco dużo siły, by bez zmęczenia zatańczyć wyczerpujący, 2-3 minutowy układ. Ważne jest także, by z łatwością mogła wykonać wszystkie skomplikowane wymachy.

Trenerka opracowała specjalny program, dzięki któremu może zająć się przygotowaniem odpowiednich partii mięśni aktorki. Chodzi przede wszystkim o pracę nóg. Na tym się skupiają, bo podczas tańca to przyda się najbardziej. Ola będzie dzięki temu poruszać się nie tylko płynnie, ale także z wdziękiem.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Aleksandra Kisio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje