Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1265
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W poszukiwaniu matki Moniki

Wkrótce Monika (Anna Mucha) postanowi poznać prawdę o swojej biologicznej matce. Pomoc w odszukaniu Elżbiety Milewskiej (Agnieszka Wosińska) zaoferuje jej Artur (Filip Bobek).

Ujawniamy, że Monika - dzięki zdolnościom aktorskim Gośki Figury (Aleksandra Kisio) - zdobędzie adres kobiety, która usiłowała znaleźć ją przez ogłoszenie zamieszczone w gazecie. W tym samym czasie Artur dowie się od Cezarego (Grzegorz Małecki), że Milewska wychowywała się w domu dziecka.

Reklama

Poruszony zaproponuje, że zawiezie ją do Korniejewic pod Zamościem, gdzie rzekomo mieszka jej matka. Milewska zgodzi się na to i w 86. odcinku "Prosto w serce" razem wyruszą na poszukiwanie Elżbiety.

Gdy podjadą pod niepozorną wiejską chatę, drzwi otworzy im Dagmara (Barbara Lauks), która okaże się ciotką Moniki. Oświadczy, że Elżbieta Milewska musiała pilnie wyjechać i nie ma jej w domu. Dagmara zaprosi Monikę do środka.

- Czy jesteś gotowa wybaczyć swojej matce? - zapyta przy wspólnym oglądaniu zdjęć w rodzinnym albumie.

Monika będzie miała żal, że jej matki nie było stać nawet na to, by osobiście zadać to pytanie. Nie wie, że Elżbieta jest w tym czasie w domu, ale nie boi się ujawnić.

Tymczasem do Artura zadzwoni Feliks (Krzysztof Stelmaszyk) i poinformuje go, że musi natychmiast wracać, bo firma znalazła się w tarapatach...

Jesteś fanem tego serialu? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj go do ulubionych, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na jego temat!

Dowiedz się więcej na temat: Filip Bobek | Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje