Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Uwodziciel do wynajęcia

Krzysztof Kwiatkowski, który zdobył popularność jako Artur Górski z polsatowskiego serialu "Hotel 52", zagra w "Prosto w serce". Sprawdź, kogo!

Krzysztof Kwiatkowski tym razem wcieli się w postać zawodowego uwodziciela o pseudonimie Żonkil. Rafał (Jacek Braciak) wynajmie go w celu udowodnienia swojemu bratu Arturowi (Filip Bobek), że Monika (Anna Mucha) jest kobietą łatwą do zdobycia. Nastąpi to w 68. odcinku "Prosto w serce" (emisja w środę 6 kwietnia).

Reklama

Starszy z braci Sagowskich utwierdzi się w przekonaniu, że Monika Milewska to największa przeszkoda w realizacji jego planu wyeliminowania Artura z gry o pieniądze. I właśnie z tego powodu razem ze swoim prawnikiem wymyśli plan rozbicia ich związku. W tym celu zatrudnią Żonkila, który znajdzie pretekst, by zaprosić Monikę na basen.

On ma zacząć ją całować, a Rafał podstępem ściągnie na miejsce Artura. Monika oczywiście nie zechce odwzajemnić pocałunku kolegi z pracy. Wyrywając się z jego objęć, wpadnie do basenu. A że nie potrafi pływać, zacznie się topić. Artur rzuci się jej na ratunek w ubraniu. Akcja Żonkila zakończy się niepowodzeniem...

A zobaczymy ją w 69. odcinku "Prosto w serce" (emisja w czwartek 7 kwietnia).

Przegapiłeś pierwsze odcinki? Przeczytaj ich streszczenia w ŚwiecieSeriali.pl!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Krzysztof Kwiatkowski | Jacek Braciak | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje