Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Spisek Konstancji

Gdy Laura, Hania i Kuba znów trafią do bidula, Konstancja (Małgorzata Socha) nasili cyniczną grę. By zdobyć Artura (Filip Bobek), zrobi dosłownie wszystko!

Monika (Anna Mucha) oczywiście nie będzie z założonymi rękami patrzeć na to, jak Konstancja usiłuje odbić jej Artura. Spotka się z rywalką i kategorycznie zażąda, by ta przestała manipulować losami dzieci. Konstancja wyrzuci ją z domu, po czym sama uda się do Artura z propozycją nie do odrzucenia.

Reklama

- Złożę własny wniosek adopcyjny pod warunkiem, że będę mogła wrócić do twojej rezydencji - powie.

Intryga i podstęp

Sagowski będzie rozdarty, ale dojdzie do wniosku, że nie ma innego wyjścia. Przyjmie ofertę Grylakowej, która ściągnie z Czech... Czarka (Grzegorz Małecki).

- Sprawię, że Monika znowu będzie twoja - Konstacja obieca Wójcikowi.

- Lecz musisz ustawić nasz pojedynek na ringu. Gdy pokonam Monikę, ona wpadnie w twoje ramiona. Oczywiście przygotujesz mnie do tej walki. Za duże pieniądze. Dzieci wrócą do domu Artura, a on sam zacznie szukać prawnych możliwości wyjścia z sytuacji, która wyklucza Monikę z rodziny.

W tym czasie Milewska będzie szykować się do walki z nieznajomą bokserką. Bo nie wie, że to Konstancja. Tymczasem Grylakowa - zdając sobie sprawę, że nie nie ma szans wygrać z Moniką w czystej walce - postanowi podać jej... osłabiający wolę, siły i pamięć syropek.

Czy Czarek posunie się aż tak daleko?

aim

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje