Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Skandalistka projektuje... kocyki dla niemowląt!

Jeszcze kilka lat Anna Mucha, czyli Monika Milewska z "Prosto w serce", była kontrowersyjną uczestniczką życia publicznego. Mówiła głośno, że nie lubi dzieci i nie będzie ich miała. Wszystko zmieniło się, gdy na świat przyszła jej córka, Stefania...Nikt się nie spodziewał, że Anna Mucha straci głowę ze szczęścia. - Nawet ja sama nie podejrzewałam siebie, że kiedykolwiek wkręcę się na maksa w świat dziecka i matki - powiedziała Anna Mucha z uśmiechem, trzymając na rękach maleństwo jednej z klientek sklepu 5.10.15.

Reklama

Aktorka pojawiła się na otwarciu sklepu 5.10.15. w Jankach, gdzie premierę miała kolekcja kocyków dla dzieci sygnowana jej nazwiskiem.

- Współpraca z firmą LaMillou zaczęła się od wymyślania wzorów. Chciałam stworzyć niebanalny kocyk dla niebanalnej dziewczynki - mówiła młoda mama.

W limitowanej kolekcji by Anna Mucha znalazł się też chustka oraz absolutna nowość - kocyk bambusowy, idealny na ciepłe dni, gdyż obniża temperaturę otoczenia o 2 stopnie.

Mogę zdradzić, że zaprojektowana kolekcja akcesoriów dla dzieci będzie się rozwijać. W planach mamy kocyk piknikowy, na który już bardzo się cieszę oraz przytul-Anka, czyli przytulanka "Mucha" - powiedziała szczęśliwa Anna Mucha.


AKPA

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Anna Mucha | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje