Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Siódme poty i siniaki

Anna Mucha doskonale wie, co to znaczy poświęcić się dla roli. Od dwóch tygodni pojawia się na planie najnowszego serialu TVN "Prosto w serce", w którym wciela się w zawodową bokserkę Monikę. Z kolei po zdjęciach uczęszcza na zajęcia z boksu.

Aktorka przyznaje, że trenowanie boksu to dla niej prawdziwe wyzwanie, przez które nabawiła się już wielu siniaków.

Reklama

- Podejrzewam, że prywatnie sama z siebie nigdy nie spróbowałabym walki na ringu - stwierdza Anna Mucha.

- Cieszę się jednak, że dzięki roli mam szansę doświadczyć coś zupełnie nowego. Treningi są naprawdę wymagające i wyczerpujące. Wylewam na nich siódme poty. Najprzyjemniejszy w tym wszystkim jest moment brania prysznica po zakończeniu walki na ringu - wraz ze strumieniem wody czuję, jak odpływa ze mnie całe zmęczenie.

Serialowa Monika przyznaje, że w nauce boksu przeszkadzają jej nawyki, jakie wyrobiła sobie podczas uczestnictwa w "Tańcu z Gwiazdami".

- Mój trener uczula mnie na to, abym się nie prostowała, lecz wręcz przeciwnie - żebym się garbiła, chowała głowę, maskowała brodę itd., itp. - opowiada Anna Mucha.

- O wyuczonej ramie i pięknej postawie mogę na razie zapomnieć.

Jak zdradza aktorka, w "Prosto w serce" widzowie będą mogli zobaczyć prawdziwe sceny walki.

- Zastanawialiśmy się początkowo z twórcami serialu, czy zastąpić boksowanie imitującą go choreografią - opowiada gwiazda.

- Okazało się, że na ekranie zdecydowanie lepiej wygląda, gdy nie odtwarzamy walki, tylko naprawdę walczymy. Liczę, że moja partnerka, będąca zawodową bokserką, z którą spotkam się na ringu, będzie dla mnie łaskawa.


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje