Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Razem w sypialni...

Wszystko wskazuje na to, że Konstancja (Małgorzata Socha) i Cezary (Grzegorz Małecki) są sobie przeznaczeni. Dowód? Ich nieplanowane spotkanie w sypialni Artura (Filip Bobek)!

Zdradzamy, że Konstancja i Cezary wylądują w sypialni Sagowskiego w 16. odcinku "Prosto w serce" (emisja w poniedziałek 24 stycznia). Jak do tego dojdzie?

Reklama

Otóż wszystko zacznie się od kłótni wściekle zazdrosnej Konstancji z Arturem o Monikę (Anna Mucha). Panna Grylak zażąda od Sagowskiego, by ten zwolnił Milewską. Podczas tej wymiany zdań Artur poinformuje Konstancję o urodzinach Hani (Amelia Gontarczuk), a ona stwierdzi, że nie zamierza się na nich pojawiać. Artur przyjmie to do wiadomości i zacznie organizować party.

W tym celu zdobędzie kontakt do Cezarego i poprosi go zaaranżowanie występu tygryska, którego tak bardzo polubiła dziewczynka. Wójcik przyjmie zlecenie. Tyle że w przepastnym domu Artura zgubi drogę i - zamiast do łazienki - trafi do sypialni właściciela rezydencji. Tu przebierze się za tygrysa.

Dodajmy, że zaproszenie na urodziny Hani otrzyma Monika. A Konstancja nieoczekiwanie postanawi wykazać się klasą i pojawi się w domu Artura z prezentem dla małej jubilatki. Na widok Milewskiej natychmiast uda się na górę, gdzie zastanie... Cezarego. Oczywiście Wójcik nie byłby sobą, gdyby nie zaczął flirtu... Tym sposobem Wiki (Agnieszka Sienkiewicz) zastanie ich w dwuznacznej sytuacji...

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje