Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prosto w serce": Do dziś wstydzi się tej roli!

Jacek Braciak, niezapomniany odtwórca roli ekscentrycznego projektanta Pshemko w "BrzydUli", poszedł za ciosem i zagrał w kolejnej produkcji TVN - "Prosto w serce". Dziś mówi otwarcie, że wstydzi się tej roli!

"Prosto w serce" było polską adaptacją argentyńskiej produkcji z 2006 roku zatytułowanej "Sos mi vida" (pol. "Jesteś moim życiem"). TVN emitował serial od stycznia 2011 roku, od poniedziałku do piątku, o godzinie 17:55. Serial, którego emisja zakończyła się niespełna po roku, 23 grudnia 2011 roku, oglądało średnio 2,3 mln widzów.

Reklama

Opowiadała o biednej dziewczynie, która zakochuje się w bogatym właścicielu firmy, a później żyją długo i szczęśliwie. Zanim to jednak nastąpi muszą pokonać wiele przeciwności losu. W rolę kopciuszka wcielała się Anna Mucha. Jej bohaterka Monika była zwykłą dziewczyną żyjącą w dużym mieście, wynajmują mieszkanie wraz z koleżankami, która aby zarobić na utrzymanie musi znaleźć pracę. Jak to zwykle bywa w bajkach, Monika poznała swojego księcia całkiem przez przypadek, nie wiedząc, ze to jest książę. W tej roli widzowie mogli zobaczyć mającego już doświadczenie w roli prezesa Filipa Bobka.

W oryginale serialu mogliśmy podziwiać kultową parę ze "Zbuntowanego anioła", czyli Natalię Oreiro i Facundo Aranę. Natalia poświęciła trzy miesiące intensywnym treningom bokserskim. Wysiłek zaowocował wysokimi wynikami oglądalności oraz czterema statuetkami Martin Fierro.

Dla polskich odtwórców głównych ról serial nie stał się trampoliną do sukcesu. Co więcej, niektórzy aktorzy do dziś... wstydzą się udziału w niej!


swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje