Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Producent w serialu!

Robert Wieczorek, producent "Prosto w serce", który jest także ojcem sukcesu "BrzydUli" i "Twarzą w twarz", wystąpi w swoim serialu. Sprawdź, w jakiej roli!

Ujawniamy, że już wkrótce w firmie Sagowski Development zajdą rewolucyjne zmiany. Powód? Żeby spłacić długi, Artur Sagowski (Filip Bobek) sprzeda swoje udziały niejakiemu Sashinowi, tureckiemu inwestorowi. Wcześniej jednak zabezpieczy przed zwolnieniem wszystkich pracowników.

Reklama

Ciekawostką jest to, że w 188. odcinku "Prosto w serce" (emisja we wtorek 13 grudnia) w roli Marka Biedrzyckiego, negocjatora ze strony tureckiej, zobaczymy Roberta Wieczorka, producenta "Prosto w serce", a wcześniej także "BrzydUli" i "Twarzą w twarz". Po zmianach nowym prezesem Sagowski Development zostanie Feliks Warecki (Krzysztof Stelmaszyk).

A co z dalszą karierą Artura? Będzie chciał pracować w... garażu razem z Mateuszem (Artur Pontek), na co przyjaciel oczywiście zgodzi się bez wahania.

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: seriale | Prosto w serce | BrzydUla | Twarzą w twarz | Robert Wieczorek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje