Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1258
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Pożegnanie z Moniką

Artur (Filip Bobek) nie zdoła zatrzymać Moniki (Anna Mucha) w Polsce. Wyjazd bokserki do Las Vegas stanie się faktem.

Przed wyjazdem Milewska wyciągnie do Konstancji (Małgorzata Socha) rękę na zgodę. A Grylakówna będzie życzyła Monice szczęśliwej podróży oraz... długiego pobytu za oceanem. Największy problem Monika będzie miała z pamiątkami po Arturze. Raz je zostawi, raz pieczołowicie zapakuje.

Szalony pościg

Reklama

W tym czasie Sagowski podpisze się pod wnioskiem adopcyjnym i zdemaskuje zdradę Konstancji. Chwilę później postanowi udać się śladami Moniki, żeby wszystko jej wytłumaczyć, ale Grylakówna mściwie zamknie go w pokoju. Gdy w końcu się z niego wydostanie, ruszy w szalony pościg za Moniką na lotnisko. Po drodze przytrafi mu się szereg pechowych zdarzeń. Będzie zmuszony pożyczyć auto od przypadkowego emeryta.

Tymczasem Adam (Filip Tłokiński) odwiezie Monikę na lotnisko taksówką. Wyjawi jej, że Artur chce jej osobiście coś powiedzieć. Ona poczeka do ostatniej chwili, jednak kiedy okaże się, że Artura nie ma na lotnisku i nie ma z nim kontaktu, Monika zostawi pamiątki po nim i odleci do Las Vegas. Stanie się to w 148. odcinku.

Feliks zamieszka z Anetą

Feliks Warecki po raz kolejny zaskoczy Anetę Sienkiewicz. Tym razem dyrektor finansowy wprawi ją w osłupienie niewinnym na pozór pytaniem: "Czy ty masz garderobę"?

Gdy usłyszy odpowiedź twierdzącą, zapyta o... spiżarkę. Aż w końcu zdecyduje się przejść do sedna sprawy: "Może wspólnie zamieszkamy"?

Wiki wróci do Mateusza?

Wysiłki ekscentrycznego Lalo (Michał Grzybowski) w końcu przyniosą zamierzony przez niego skutek. Mateusz (Artur Pontek) zdecyduje się przeprosić Wiki (Agnieszka Sienkiewicz), a ona przebaczy mu brak wrażliwości. Wzruszona wspomnieniami zgodzi się, by spróbowali zacząć wszystko od nowa. Wcześniej Lalo pouczy Mateusza, jak należy rozmawiać z kobietami...

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje