Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Powiew wiosny... jesienią!

Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z "Prosto w serce", była w czwartek żywą reklamą najnowszej kolekcji domu mody La Mania. Poznaj szczegóły!

O względy Małgorzaty Sochy zabiegają najlepsi projektanci w Polce. Każdy chciałby, aby aktorka choć raz pojawiła się publicznie w kreacji jego autorstwa. Małgosia, która uważana jest od jakiegoś czasu za jedną z najlepiej ubranych celebrytek w naszym kraju, bardzo starannie dobiera stroje, w których pozuje do zdjęć na czerwonych dywanach. Tym razem nie miała żadnych wątpliwości - złoty komplet z La Manii po prostu ją oczarował!

Reklama

Choć za oknami szaro i zimno, w czwartek przez chwilę czuć było powiew wiosny. Bo właśnie kreacje na wiosnę i lato 2011 Joanna Przetakiewicz zaprezentowała przybyłym na pokaz gościom.

W pierwszych rzędach zasiadły m.in. Anna Czartoryska, czyli Paula z "Życia nad rozlewiskiem", Beata Ścibakówna, czyli doktor Karolina Orlicka z "Na dobre i na złe", Grażyna Szapołowska, czyli Urszula Podhorecka z "Rezydencji", Ada Fijał, czyli Ewa Klimen z "Wiadomości z drugiej ręki", Agata Załęcka, czyli Ewa z "Daleko od noszy", oraz mnóstwo innych znanych pań.

Zajrzyjcie do naszej galerii, by sprawdzić, jak uczestniczące w pokazie gwiazdy i celebrytki prezentowały się na czerwonym dywanie.

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje