Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1248
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto mąż Konstancji!

Tuż przed ślubem Konstancji Grylak (Małgorzata Socha) z Arturem (Filip Bobek) w Urzędzie Stanu Cywilnego na jaw wyszło, że panna młoda ma już męża! Kim on jest?

Zdradzamy, że w czasie pobytu w USA Konstancja - będąc pod wpływem środków odurzających - poślubiła niejakiego Johna Mizerę. W tej roli zobaczymy Bogusława Kudłka, którego serialowa widownia doskonale zna z takich produkcji jak: "Egzamin z życia", "Majka" czy "Przepis na życie". Po raz pierwszy pojawi się on w 109. odcinku "Prosto w serce" (emisja w poniedziałek 6 czerwca).

Reklama

Co ciekawe, Konstancja kompletnie nic nie pamięta ze swojego ślubu w Las Vegas. Dlatego poprosi o informacje i wyjaśnienia Wiki (Agnieszka Sienkiewicz), siostrę Artura, z którą podróżowała po Ameryce.

Następnie Grylakowa rozpocznie poszukiwania swojego amerykańskiego męża. Nie potrwa to jednak zbyt długo, bo on sam się znajdzie. Po prostu postanowi odnaleźć Konstancję, ponieważ dozna nagłego olśnienia, że ślub z nią to najlepsze, co go spotkało w życiu. Ona oczywiście nie podzieli jego entuzjazmu, ale ucieszy się z jego pojawienia się. Będzie chciała za wszelką cenę załatwić unieważnienie małżeństwa z nim. Nie zamierza bynajmniej zrezygnować ze ślubu z Arturem.

John Mizera zaś będzie chciał przekonać Konstancję do siebie i zalegalizować w Polsce ślub wzięty w Las Vegas. Czy para dojdzie do porozumienia w tej kwestii?

Przegapiłeś pierwsze odcinki? Przeczytaj ich streszczenia w ŚwiecieSeriali.pl!

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje