Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Oto kuzyn Artura!

Do obsady serialu "Prosto w serce" dołączył Filip Tłokiński. Wcieli się w postać Adama, który okaże się kuzynem Artura (Filip Bobek), Wiki (Agnieszka Sienkiewicz) i Rafała (Jacek Braciak). Poznaj szczegóły!

Zdradzamy, że po raz pierwszy zobaczymy Adama w 140. odcinku "Prosto w serce". Warto dodać, że emisję nowej serii TVN zaczyna od odcinka 119. - tak więc na to, by zobaczyć Filipa Tłokińskiego w akcji, trzeba będzie poczekać jeszcze jakieś dwa miesiące.

Reklama

Adam przyjedzie do Polski zupełnie niespodziewanie. Na stałe mieszka w USA. Zaproponuje Arturowi zrobienie wspólnego interesu...

Wiadomo o nim, że do Stanów wyjechał jako nastolatek. Jest bardzo wyluzowany i zawsze mówi to, co myśli. Uchodzi za geniusza komputerowego. Wszystko przychodzi mu z łatwością. Bardzo szybko zaprzyjaźni się z Moniką (Anna Mucha).

Grający Artura Filip Tłokiński jest synem znanego w latach 70. piłkarza Mirosława Tłokińskiego. Wygląda na to, że młody aktor zamierza mocno zaatakować polski rynek aktorski, bo poza "Prosto w serce" pojawi się także w "Przepisie na życie".

Ukończył Wyższą Szkołę Teatralną w Saint-Etienne - National Superior School of Dramatic Art of the CDN of Saint-Etienne.

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje