Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1258
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ona zrywa, a on śpi...

Monika Milewska (Anna Mucha) postanowi za wszelką cenę zerwać zaręczyny z Czarkiem (Grzegorz Małecki). Sprawdź, czy uda się jej zrealizować ten plan!

Ujawniamy, że w 66. odcinku "Prosto w serce" (emisja w poniedziałek 4 kwietnia) Monika obieca Arturowi (Filip Bobek), że już lada moment wyjaśni swoją sytuację osobistą i wtedy będą mogli być razem.

Reklama

Tyle że zerwanie z Czarkiem Wójcikiem okaże się wyjątkowo trudne. Ciągle będą pojawiały się jakieś przeszkody udaremniające załatwienie tej sprawy. I tak na przykład w 67. odcinku (emisja we wtorek 5 kwietnia) Cezarego na tyle pochłonie ukrywanie kajdanek, w które zakuje go Konstancja (Małgorzata Socha), że nie znajdzie czasu na wysłuchanie Moniki.

A gdy w 68. odcinku (emisja w środę 6 kwietnia) Milewska zbierze się w sobie i wygłosi starannie przygotowane przemówienie na temat konieczności ich rozstania, okaże się, że Wójcik... niczego nie słyszał. Powód? Napił się piwka i spał w najlepsze!

Co na to Monika? Cóż, po raz kolejny zezłości się na Cezarego i będzie jej wstyd przed Arturem. Wskutek niezałatwionej sprawy z Wójcikiem zacznie unikać Sagowskiego. Po prostu będzie się bała spotkania z nim...

Co wyniknie z tych niedomówień?

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Grzegorz Małecki | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje