Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1260
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Od śledztwa do... miłości

Za sprawą Andrzeja (Piotr Machalica) Artur (Filip Bobek) zdecyduje się zatrudnić prywatnego detektywa w osobie Natalii Poranek (Marta Ścisłowicz). To będzie początek... nowego romansu.

Zdradzamy, że w 158. odcinku "Prosto w serce" (emisja w piątek 28 października) Natalia zrobi na Arturze dobre pierwsze wrażenie. Wkrótce potem jednak zniknie, co zaniepokoi nieco Sagowskiego.

Reklama

Okaże się, że Natalia ma syna Filipka (Jakub Jankiewicz), który pod jej nieobecność przeżyje niebezpieczną przygodę. Artur, nie mając o tym pojęcia, odbierze jej zachowanie za brak profesjonalizmu. Na domiar złego Natalia nie zjawi się na drugim spotkaniu z Sagowskim...

Nic więc dziwnego, że prezes Sagowski Development zacznie myśleć o wynajęciu innego detektywa. I wtedy Natalia go zaskoczy zdobyciem ważnych informacji na temat Moniki (Anna Mucha).

Efekt? Pani detektyw dostanie pracę u Sagowskiego. Jej zadaniem będzie ustalenie miejsca pobytu Milewskiej i odnalezienie jej.

Los sprawi, że z biegiem czasu Natalia Poranek zakocha się w swoim pracodawcy. Czy z wzajemnością? Cóż, na pewno będą się całować, a Sagowski zaproponuje Natalii wyjazd na wspólne wakacje...

Czy Natalia zajmie miejsce Moniki w sercu Artura?

Jesteś fanem seriali? Zarejestruj się w serwisie ŚwiatSeriali.pl i dodaj do ulubionych wybrane produkcje, a otrzymasz od nas mailem informacje o każdym newsie na ich temat!

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Filip Bobek | Anna Mucha | Marta Ścisłowicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje