Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Nocleg na sianie

Jak już informowaliśmy, Monika (Anna Mucha) i Artur (Filip Bobek) zostaną zmuszeni, by spędzić noc w domu ekscentrycznej malarki na zupełnym odludziu. Sprawdź, co się wydarzy na stogu siana!

Pierwszą wspólną noc Moniki i Artura, do której dojdzie na stogu siana, będzie można zobaczyć w 19. odcinku "Prosto w serce" (emisja w czwartek 27 stycznia). Choć oboje wykażą się dużą czułością wobec siebie, nie dojdzie bynajmniej do konsumpcji ich znajomości.

Reklama

W końcu Artur jest bardzo uczciwy i szlachetny - nie chciałby w żaden sposób urazić ani tym bardziej skrzywdzić Moniki. Jednak wspólnie spędzony czas sprawi, że oboje przekonają się, iż łączy ich pokrewieństwo dusz.

Rankiem Artur wykaże się kolejnym romantycznym gestem. Postara się o zakup skutera, którym zawiezie Milewską pod drzwi jej kamienicy. Gdy będą się ze sobą żegnać, zobaczy ich Nina Wójcik (Ewa Kasprzyk), mama Cezarego (Grzegorz Małecki), narzeczonego Moniki. Kobieta od razu zacznie podejrzewać Milewską o to, że zdradza Czarka z Sagowskim...

Co z tego wyniknie?

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje