Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1257
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Napisała list do Świętego Mikołaja

Małgorzata Socha w tym roku własnoręcznie ulepi na Wigilię pierogi z kapustą i grzybami. Prezenty dla najbliższych kupiła długo przed świętami. Sama też ma marzenia, które zdradziła w liście do Świętego Mikołaja.

- Wigilię spędzę razem z mężem u mojej mamy - zdradza Małgorzata Socha, którą już 23 grudnia zobaczymy w roli Konstancji Grylak w nowym serialu TVN "Prosto w serce".

Reklama

- Choć będą to święta identyczne do tych, jakie przeżyłam rok temu, to zawsze tak samo z niecierpliwością na nie czekam. Nie zabraknie wigilijnych pyszności, życzeń przy opłatku oraz choinki. W rodzinnej atmosferze zasiądziemy do stołu, na którym z pewnością pojawią się zupa grzybowa, pierogi, karp w galarecie i inne ryby podane na różne sposoby.

Jeśli chodzi o przygotowania, aktorka rzadko kiedy jest w ogóle dopuszczana do pomocy.

- Moja mama sama ze wszystkim świetnie daje sobie radę, tak, że nie pozostawia reszcie rodziny nic do zrobienia - dodaje Małgosia.

- W tym roku jednak obiecałam, że odciążę ją, lepiąc pierogi. Już teraz czuję, że podjęłam się karkołomnego wyzwania, ale liczę, że mi się uda i że rodzina będzie zadowolona z efektów. No nic, za kilka lat sama będę organizować święta, dlatego najwyższy czas zacząć się podszkalać w tej materii!

Prezenty gwiazda kupuje długo przed świętami.

- Zakupy robię w takim okresie, gdy nie ma kolejek w sklepach - wyznaje.

- Najpierw różnymi sposobami staram się dowiedzieć, co kto chciałby dostać, a potem na spokojnie poszukuję podarków. Nie ma tutaj przypadkowości - każdy otrzymuje ode mnie coś, co faktycznie mu się przyda. Lubię potem patrzeć na szczerą radość osoby obdarowanej. Co się tyczy mnie, napisałam list do Świętego Mikołaja. Liczę, że spełni moje życzenia. Jakie są konkretnie prośby? Nie powiem, bo nic z tego nie wyjdzie!

Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Socha | Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje