Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1265
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Monika sexi króliczkiem?

Artur Sagowski (Filip Bobek) nabierze podejrzeń, że Monika (Anna Mucha) pracuje w lokalu okrytym złą sławą. Sprawdź, jak do tego dojdzie!

Zdradzamy, że w 63. odcinku "Prosto w serce" (emisja w środę 30 marca) Monika Milewska pozna prawdę na temat miejsca pracy swojej przyjaciółki Gośki Figury (Aleksandra Kisio). To klub "Play", w którym atrakcyjne dziewczyny wciskają się w wydekoltowane stroje z króliczym ogonkiem na pupie, a na głowy zakładają królicze uszka. Krótko mówiąc, chodzą półnagie i świadczą klientom niemoralne usługi...

Reklama

Żeby wejść do klubu, w którym zatrudni się Gośka, Monika poda się za kandydatkę do pracy. Na powitanie dostanie do przymierzenia strój króliczka. Nałoży go na siebie, bo czego się nie robi, by wyplątać przyjaciółkę z kłopotów? Milewska za cel postawi sobie przemówić Gośce do rozsądku, by nie pakowała się w bagno.

Traf sprawi, że śladami Moniki w "Playu" pojawi się... Artur Sagowski. Zobaczy ją w stroju seksownego króliczka. Będzie pewien, że Monika zatrudniła się w tym podejrzanym miejscu i przemilczała przed nim ten fakt.

Zgadnijcie, jak zachowa się Artur na widok Moniki w stroju króliczka?

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Filip Bobek | Aleksandra Kisio

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje