Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1271
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Monika dostanie pod oko!

Monika w czasie sparingu dostanie silny cios pod oko. Artur - widząc siniaka na jej twarzy - nabierze podejrzeń, że Milewska jest ofiarą przemocy domowej!

Zdradzamy, że w 20. odcinku "Prosto w serce" (emisja w piątek 28 stycznia) Czewski (Grzegorz Przybył) przyprowadzi na trening sparingpartnera. Podczas sparingu na komórkę Moniki zadzwoni Artur (Filip Bobek). Odbierze Cezary (Grzegorz Małecki). Gdy Milewska kątem oka dostrzeże narzeczonego z jej komórką, straci koncentrację i przez to otrzyma silny cios.

Reklama

Na jej twarzy pojawi się wielki siniak.

Żeby uniknąć tłumaczeń, następnego dnia Monika (Anna Mucha) postanowi nie pójść do pracy. Gdyby ktoś pytał o powód nieobecności, Basia (Marta Powałowska) ma powiedzieć, że Milewska zachorowała.

Niestety, kłamstwo przyniesie odwrotny skutek od zamierzonego. Albowiem Artur, zaniepokojony mętnymi tłumaczeniami Basi, postanowi osobiście sprawdzić, co się dzieje z Moniką. Gdy podjedzie pod kamienicę, zobaczy kłócących się na ulicy Monikę i Cezarego. Widok siniaka na twarzy Moniki i dość agresywnie zachowującego się Cezarego sprawi, że Artur zacznie podejrzewać, że Monika jest bita.

Jak w tej sytuacji zachowa się Sagowski?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama