Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1284
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kto wsiądzie na karuzelę... cooltury?

Anna Mucha, czyli Monika Milewska z "Prosto w serce", już w najbliższy weekend wsiądzie na karuzelę. To nie żart! Ania będzie jedną z wielu gwiazd festiwalu Karuzela Cooltury w Świnoujściu.

Będzie gotowała dla festiwalowych gości, poprowadzi warsztaty aktorskie dla młodzieży i weźmie udział w spotkaniu poświęconym... chirurgii plastycznej. A wszystko to zaledwie w ciągu jednego weekendu! Anna Mucha, choć spodziewa się dziecka, jest w doskonałej formie. Chce aktywnie spędzać czas do samego porodu, a udział w festiwalu Karuzela Cooltury gwarantuje jej nie tylko sporo aktywności, ale też możliwość odpoczynku od spalin unoszących się nad Warszawą, gdzie mieszka i pracuje. Świeże morskie powietrze z pewnością sprawi, że przyszła mama będzie w doskonałym humorze i z przyjemnością spotka się z tymi wszystkimi, którzy zdecydują się pojechać w piątek do Świnoujścia.

Reklama

Organizatorzy festiwalu zapewniają, że od atrakcji, jakie zaserwują w ramach tegorocznej Karuzeli Cooltury, każdemu zakręci się głowie. Wśród gości pojawią się m.in. Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu", jej mąż Paweł Królikowski, czyli Michał Skorupa ze "Szpilek na Giewoncie", Magdalena Różczka, czyli Julia Hoffman z serialu "Usta Usta". Spotkać ich będzie można przez cały weekend w okolicach Promenady w Świnoujściu, gdzie odbędzie się większość zaplanowanych imprez, dyskusji, warsztatów i wystaw.

Bardzo ciekawie zapowiada się spektakularny konkurs Gwiazdy Gotują, podczas którego znane osobistości ze świata kultury i mediów oraz gwiazdy seriali zaprezentują swoje przepisy i przyrządzą pyszne potrawy.

Na festiwalowych gości czeka ciekawy i zróżnicowany program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

Jeśli nie macie jeszcze planów na weekend, nie zastanawiajcie się dłużej. Dołączcie do Anny Muchy i dajcie się ponieść Karuzeli Cooltury!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Anna Mucha

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje