Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Konstancja w ciąży!

Pomysłowość Rafała (Jacek Braciak) zdaje się nie mieć granic. Braciszek Artura (Filip Bobek) przedstawi Konstancji (Małgorzata Socha) swój nowy plan: powinna udawać, że jest w ciąży!

Oczywiście z Arturem! Ten plan panna Grylak usłyszy w 34. odcinku "Prosto w serce" (emisja w czwartek 17 lutego).

Reklama

W pierwszej chwili Konstancja nie będzie chciała udawać ciąży, ale pomysł zostanie jej w głowie. Zacznie sprawdzać, jak Artur zareagowałby na wieść o przyszłym potomku.

A gdy podejmie kolejną rozmowę na ten temat z Rafałem i Robertem (Michał Rolnicki), przez przypadek podsłucha ich Basia (Marta Powałowska), która pomyśli, że Konstancja naprawdę spodziewa się dziecka. Za jej sprawą sensacyjna wiadomość rozniesie się po firmie lotem błyskawicy.

Rzecz jasna, dojdzie też do uszu Moniki, która będzie - delikatnie mówiąc - mocno rozczarowana. Tym bardziej że Konstancja zacznie stosować różne gierki. Przykład? Będzie udawać przy obiedzie, że... mdleje.

A jak Artur zareaguje na rzekomą ciążę Konstancji? Przede wszystkim postanowi z nią porozmawiać na temat wspólnej przyszłości. Zaskoczona Konstancja - widząc szczęśliwą minę Artura - nie wyprowadzi go z błędu...

Zatem Artur przyjmie wiadomość o ciąży honorowo. Będzie gotów wziąć na siebie odpowiedzialność i założyć rodzinę. A Konstancja postanowi zajść w ciążę naprawdę.

Czy Konstancji uda się zaciągnąć Artura do łóżka?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Jacek Braciak | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje