Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kim jest Zorro?

W czasie balu przebierańców zorganizowanego z okazji Andrzejek Monika (Anna Mucha) omyłkowo weźmie Artura (Filip Bobek) za Cezarego (Grzegorz Małecki) i odkryje przed nim swoje kłamstwa.

Zdradzamy, że bal andrzejkowy odbędzie się w 32. odcinku "Prosto w serce" (emisja we wtorek 15 lutego) w kamienicy Moniki. Na udział w imprezie Artura namówi Kuba (Wojtek Rotowski). Podaruje mu nawet strój Zorro. Monika przebierze się za Czerwonego Kapturka. Cezary po raz kolejny postanowi wystapić jako tygrys. Lecz w ostatniej chwili - za namową Moniki - założy maskę Zorro.

Reklama

Podczas imprezy Milewska podejdzie do Artura i - sądząc, że ma do czynienia z Cezarym - zacznie mówić o problemach w ich związku.

Tak Sagowski dowie się, dlaczego Monika ukrywała, że jest zawodową bokserką. W tym momencie w mieszkaniu pojawi się Czarek. Monika będzie zdezorientowana, a Cezary zacznie krzyczeć: "Łapać przebierańca!". Artur rzuci się do ucieczki. W pośpiechu dozna kontuzji nogi i będzie kulał. Po tym Monika następnego dnia zorientuje się, że Artur to Zorro...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje