Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1262
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Jaką będzie mamą?

Anna Mucha w ciąży! Ta informacja zelektryzowała i postawiła na baczność wszystkie portale plotkarskie, przy okazji zapewniając aktorce szybki, skuteczny i darmowy rozgłos.

Czy 30-letnia gwiazda - która wielokrotnie deklarowała, że zanim zostanie matką, chce skupić się na karierze i korzystać z uroków niczym nieskrępowanej wolności będzie w stanie zrezygnować ze swoich planów i poświęcić się macierzyństwu?

Reklama

Ostatnio widziano ją z ukochanym Marcelem Sorą na warszawskim Wilanowie, gdzie oglądali apartamenty wystawione na sprzedaż.

Być może wizyta w ekskluzywnej dzielnicy, w której cena metra kwadratowego przekracza dziewięć tysięcy złotych, to pierwszy poważny krok do zalegalizowania trzyletniego związku i stworzenia prawdziwej, kochającej się rodziny?

Już wiadomo, że rodzicielstwo nie przeszkodzi celebrytce w planach zawodowych. Scenariusz "Prosto w serce" dziwnym trafem przewiduje, że grana przez nią Monika także spodziewa się potomka!

Poza tym serial kręcony będzie do połowy października i aktorka po zakończeniu pracy na planie spokojnie może poświęcić się dziecku.

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje