Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1258
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Hazardzista i manipulant

Jacek Braciak, odtwórca roli ekscentrycznego projektanta Pshemko w "BrzydUli", pracuje obecnie na planie nowej telenoweli TVN pt. "Prosto w serce". Sprawdź, kogo zagra!

Tym razem Jackowi Braciakowi trafił się czarny charakter. Jego nowy bohater nazywa się Rafał Sagowski i jest starszym bratem Artura (Filip Bobek).

Reklama

- Mocno upraszczając, Rafał z "Prosto w serce" jest odpowiednikiem Aleksa (Mariusz Zaniewski) z "BrzydUli" - zdradza nam osoba związana z produkcją nowego serialu.

- A z Pshemko łączy go tylko to, że zna się na modzie i lubi dobrze wyglądać.

Ujawniamy, że Rafał jest przekonany o tym, że młodszy brat był od początku faworyzowany przez rodziców. Z tego powodu całe swoje życie podporządkował rywalizacji z Arturem.

Poczucie krzywdy umocniło się po tragicznej śmierci rodziców. A dzień odczytania testamentu ojca był najgorszym dniem w życiu Rafała. Powód? Zamiast majątku i wymarzonej pełni władzy w rodzinnej firmie Sagowski Development otrzymał jedynie stałą pensję z funduszu inwestycyjnego w wysokości około 10 tysięcy złotych miesięcznie oraz stanowisko wiceprezesa firmy.

W dniu odczytania testamentu Rafał do cna znienawidził Artura. Oliwy do ognia dodał fakt, że Artur związał się z Konstancją Grylak (Małgorzata Socha), dziewczyną, w której Rafał się podkochiwał.

Dodajmy jeszcze, że starszy Sagowski uwielbia intrygi, plotki i manipulowanie ludźmi. Cechuje go wrodzona skłonność do szemranych interesów, hazardu oraz kontaktów z ludźmi półświatka.

Bo - mimo pokaźnej pensji - wciąż ma kłopoty finansowe. Chciałby brylować w towarzystwie i uchodzić za playboya. Niestety, brak mu wdzięku, przez co nie jest lubiany, a przez kobiety odtrącany.

Czy Jacek Braciak zdobędzie fanów jako Rafał Sagowski?


Serialowy konkurs! Zrób trzy kroki i sięgnij po nagrody: 4GB MP3 plus serialowy pakiet płyt DVD! KLIKNIJ! >>>

Dowiedz się więcej na temat: Jacek Braciak | Prosto w serce | BrzydUla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje