Prosto w serce
Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1307
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Gwiazdy na pokazie Deni Cler

Po świątecznej i noworocznej przerwie na warszawskie salony wróciła Małgorzata Socha, czyli Konstancja Grylak z „Prosto w serce”. W poniedziałek aktorka uświetniła swoją obecnością pierwszy w tym roku pokaz mody.

W warszawskim Centrum Nauki Kopernik nową kolekcję strojów na wiosnę i lato 2012 zaprezentowała firma Deni Cler. Pokaz bardzo kobiecych sukienek, świetnie skrojonych garsonek i eleganckich zestawów przyciągnął jak zwykle sporo znanych z seriali gwiazd i gwiazdek. Zaproszenie na prezentację nowej kolekcji przyjęła nawet Małgorzata Socha, która stara się od pewnego czasu starannie wybierać imprezy, na których się pojawia. Gosia, okrzyknięta niedawno Królową Czerwonych Dywanów, zamierza w tym roku bardzo ograniczyć swoje wyjścia i tak zwane bywanie. Pokaz Deni Cler był pierwszym od ponad miesiąca eventem, w którym wzięła udział.

Reklama

Wszelkiego rodzaju pokazy mody zawsze przyciągają uwagę znanych aktorek. Na poniedziałkowej prezentacji Deni Cler zjawiła się m.in. Edyta Olszówka, czyli Pola Madejska z "Przepisu na życie", która lubi wiedzieć, co będzie się nosiło w nadchodzącym sezonie i bardzo interesuje się najnowszymi trendami w modzie. Na widowni dostrzegliśmy również odmienioną nie do poznania Annę Gzyrę, czyli Sylwię Okońską z "M jak miłość", uroczą Martę Powałowską, czyli Basię Stasiak z "Prosto w serce", której towarzyszył tajemniczy mężczyzna, oraz Annę Kerth, czyli Małgorzatę Zimińską z "Na Wspólnej", która coraz częściej pojawia się na stołecznych salonach.

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie, jak znane z seriali aktorki prezentowały się w poniedziałek na czerwonym dywanie w Centrum Nauki Kopernik.


Agencja W. Impact
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy