Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1266
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Finał sporu w sypialni

W nowym sezonie "Prosto w serce" Baśka (Marta Powałowska) usidli w końcu zapracowanego policjanta Kazika (Marcin Zarzeczny). Poznaj szczegóły!

Gdy Rafał Sagowski (Jacek Braciak) zostanie właścicielem kamienicy, w której mieszka Monika (Anna Mucha) z przyjaciółkami, natychmiast zarządzi podwyżkę czynszu. I to znaczącą! A w planach będzie miał wyburzenie kamienicy! Nic więc dziwnego, że dojdzie do buntu lokatorów.

Reklama

Co ciekawe, w proteście wesprze ich... Artur (Filip Bobek), który zacznie się nawet udzielać w mediach. W pewnym momencie zagrozi bratu, że jeśli nie odstąpi od swoich zamiarów względem kamienicy, będzie musiał odejść z firmy Sagowski Development. Rafał oczywiście w ogóle się tym nie przejmie.

Protest mieszkańców kamienicy nie na żarty wystraszy Rafała. Zagrożony wezwie na odsiecz policję w osobie... Kazika. Dojdzie do przezabawnej sytuacji - wszak Baśka, dziewczyna gliniarza, jest jedną z protestujących lokatorek! Para zacznie się kłócić o to, czy bronić, czy nie bronić Rafała. Spór zakończy się wybuchem namiętności w pokoju Basi.

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje