Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1262
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Czerwony dywan w Krakowie!

Na tę premierę czekała cała Polska! "Och, Karol 2" w gwiazdorskiej obsadzie wreszcie trafia do kin. Na prapremierę nowej komedii ściągnęły do Krakowa największe gwiazdy rodzimego kina i waszych ulubionych seriali. Zobaczcie, jak prezentowały się na czerwonym dywanie.

Takiej premiery Kraków naprawdę już dawno nie widział! Olśniewająca Anna Mucha w czerwonej sukni i białym futrze, zjawiskowa Katarzyna Zielińska w łososiowej sukience, piękna Katarzyna Glinka w szafirowej mini, urocza Marta Żmuda Trzebiatowska w biało-czarnej kreacji, elegancka Małgorzata Socha w czarno-bordowym komplecie i dziewczęca Małgorzata Foremniak cała na niebiesko - oto jak gwiazdy filmu "Och, Karol 2" prezentowały się na uroczystej prapremierze najnowszej komedii autorstwa Ilony Łepkowskiej i Piotra Wereśniaka.

Reklama

Na czerwonym dywanie w krakowskim Cinema City Bonarka wprost roiło się od pięknych aktorek i przystojnych aktorów. Łowcy autografów mieli okazję zdobyć podpisy prawdziwych sław, fotoreporterzy uwijali się jak w ukropie, dziennikarze nie nadążali z zadawaniem pytań, a gwiazdy po prostu błyszczały! Zresztą, zobaczcie sami...

W najbliższy czwartek gwiazdy "Och, Karol 2" pojawią się na premierze w Warszawie. Wcześniej zawitają jeszcze do Poznania (wtorek) i Łodzi (środa).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje