Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1258
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Ciąża, spóźnienie i Las Vegas

Mimo najszczerszych chęci Artur (Filip Bobek) nie zdąży dojechać na lotnisko, by zobaczyć się z Moniką (Anna Mucha) i wszystko jej wyjaśnić. A ona nie odsłucha informacji od lekarza o tym, że jest w ciąży!

Wyjazd Moniki Milewskiej do Las Vegas nastąpi w 150. odcinku "Prosto w serce" (emisja we wtorek 18 października). Na lotnisko odwiezie ją Adam (Filip Tłokiński), kuzyn Artura. Sagowskiego natomiast będzie prześladował pech. Samochód, który pożyczył od rencisty, okaże się starym rzęchem, w którym nic nie działa tak, jak należy. Na dodatek po drodze zatrzyma go policja. Za brak świateł z tyłu i zachlapaną rejestrację.

Reklama

Do tego na jaw wyjdzie, że kierowca nie ma przy sobie prawa jazdy. Zresztą tych przeszkód pojawi się znacznie więcej.

- Nie wiem, co zatrzymało Artura, ale na pewno robi teraz wszystko, żeby cię znaleźć - oznajmi mocno wystraszony Adam Monice.

- A jak cię znajdzie, to wszystko ci opowie.

Dopiero gdy będzie już jasne, że Sagowski nie dojedzie na lotnisko, Adam powie Monice, że Artur zakończył swój związek z Konstancją (Małgorzata Socha).

- On naprawdę cię kocha! - doda.

Tyle, że Milewska nie będzie miała najmniejszych powodów, by w to uwierzyć...

Ale to jeszcze nie wszystko. Tuż przed wylotem Moniki zadzwoni do niej opiekujący się nią ginekolog i zostawi na automatycznej sekretarce wiadomość, iż nie może wziąć udziału w turnieju bokserskim, ponieważ spodziewa się dziecka...

Nie możesz się doczekać emisji kolejnego odcinka? Przeczytaj streszczenia przyszłych odcinków w ŚwiecieSeriali.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje