Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1275
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Bal w ambasadzie

Los wyraźnie sprzyja Monice i Arturowi. Dowód? Konstancja dostanie wysypki i nie będzie mogła towarzyszyć Sagowskiemu na balu w ambasadzie. Zastąpi ją... Milewska.

Zdradzamy, że w 24. odcinku "Prosto w serce" (emisja w czwartek 3 lutego), tuż przed wyjściem na wieczorne przyjęcie w ambasadzie argentyńskiej, Konstancja (Małgorzata Socha) dostanie uczulenia. Cała będzie w krostach. Nawet wezwany na pomoc lekarz okaże się bezradny w tej sprawie. Konstancja będzie musiała zostać w domu.

Reklama

W tym samym czasie zjawi się Monika (Anna Mucha) . Laura (Marianna Januszewicz) wpadnie na pomysł, żeby Milewska zastąpiła Konstancję na imprezie. Tak też się stanie. Oczywiście Sagowski (Filip Bobek) nie pochwali się tym pannie Grylak.

Monika nie będzie czuła się komfortowo w wytwornym towarzystwie. Na szczęście Artur - jak zwykle - okaże się dżentelmentem i roztoczy nad nią opiekę. Będzie ją wspierał i dodawał otuchy.

Niestety, Konstancja dowie się o ich wspólnym wyjściu. Na dodatek na jaw wyjdzie, że Monika poszła w jej balowej sukni...

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prosto w serce | Filip Bobek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje