Reklama

Prosto w serce

Ocena
serialu
7,5
Dobry
Ocen: 1273
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

A DVD wygrały...

...osoby które poprawnie odpowiedziały na wszystkie trzy pytania, oraz spełniały wymagania przedstawione w regulaminie. Kto to taki? Sprawdź!

Do wygrania był zestaw płyt DVD z pierwszymi 60. odcinkami serialu "Prosto w serce".

Reklama

Pytania nie były trudne:

1) Gdy Konstancja chciała wyjść za Artura, okazało się, że jest już mężatką. Kogo poślubiła wcześniej i w jakich okolicznościach?

2) Wymień dwie sytuacje, w których między Gośką (Aleksandra Kisio) a Kubą (Wojtek Rotowski) doszło do pocałunku.

3) Jak wyglądałoby życie Artura, gdyby postanowił jednak spędzić życie z Konstancją, a nie z Moniką? Odpowiedź na ostatnie pytanie musicie koniecznie uzasadnić!

Prawidłowe odpowiedzi na pytania zamknięte:

1) Konstancja Grylak gdy chciała wyjść za Artura okazało się że ma już męża a jest nim niejaki John Mizera ( Bogusław Kudłek)

Konstancja w czasie pobytu w USA dokładnie w Las Vegas była pod wpływem środków odurzających co doprowadziło do zaniku jej pamięci i wyjścia za mąż.

2) a) Do pocałunku między serialową Gośką a Kubą doszło na szalonej sesji zdjęciowej podczas której bohaterowie wystylizowali się na gwiazdy światowego kina .

b) Zakochany Kuba nakręcony przez Kacpra postanowił przeistoczyć się w macho i udowodnić ukochanej swoją męskość.W tym celu rzucił się na Gośkę z namiętnymi pocałunkami.

Wygrały:

Julia Gierszon

Katarzyna Kubiak

Mariola Olszewska

Gratulujemy!

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje