Problem trzech ciał 3 Body Problem
Ocena
serialu
7,7
Dobry
Ocen: 39
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Przez jedną scenę cała produkcja "Problemu trzech ciał" została opóźniona o miesiące

Jedna scena opóźniła całą produkcję “Problemu trzech ciał" o całe miesiące. Dodanie jej okazało się niezbędne dla pełnego przedstawienia świata. Wszystko po to, by serial stał się jeszcze lepszy.


"Problem trzech ciał" jest największym projektem duetu twórców od czasu "Gry o tron". Serial skupia się na kilku postaciach, które starają się powstrzymać inwazję kosmitów. Powieść, na której bazuje produkcja, jest pierwszym tomem trylogii, a jej akcja zaczyna się w Chinach podczas rewolucji kulturowej.    
Jednak serial nie byłby gotowy, gdyby nie dodanie tej jednej sceny, która opóźniła premierę o miesiące. 

"Problem trzech ciał": Wyjątkowa scena

Dan Weiss ujawnił, że "Problem trzech ciał" został ukończony i był gotowy do premiery już w połowie 2023 roku, ale showrunnerzy uznali, ze pierwszy odcinek toczy się zbyt szybko i był zbyt zagmatwany. Stworzyli wiec scenę, która miała trochę spowolnić bieg historii, a także wyjaśnić nieco więcej o świecie. Niestety, scena została napisana tuż przed strajkami, które poważnie opóźniły produkcję wielu filmów i seriali. 

Reklama

"Scenę napisaliśmy dzień przed strajkiem. To było dosłownie pięć stron, ale naprawdę uznaliśmy, że warto to zrobić" - powiedział w wywiadzie dla The Hollywood Reporter. 

Scena, która okazała się tak kluczowa, ma miejsce na samym początku pierwszego odcinka "Problemu trzech ciał", gdy Auggie i Jin piją drinki w barze. Te kilka minut jest niezbędnych dla lepszej ekspozycji świata i charakterystyki postaci. Bez tego fragmentu od razu przeszlibyśmy do ważnych wydarzeń, które byłyby zbyt niejasne dla widzów.

"Problem trzech ciał": Nowy hit Netfliksa

Jak się okazuje, dodatkowa scena i wynikające z niej opóźnienie pozytywnie wpłynęło na odbiór "Problemu trzech ciał". W serwisie Rotten Tomatoes możemy znaleźć większość pozytywnych ocen, a produkcja zawędrowała na drugie miejsce na liście Top 10 najchętniej oglądanych seriali w tym tygodniu na świecie, na platformie Netflix

swiatseriali
Dowiedz się więcej na temat: Problem trzech ciał | Netflix: Seriale
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy