Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1361
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Zamiesza mu w głowie?

Znajoma z dawnych lat, prokurator Czerska (Anna Dereszowska), z którą Dębski (Leszek Lichota) spotka się na sali sądowej , będzie próbowała odzyskać jego względy. Czy jej się uda?

Dębski prowadzi sprawę alpinisty Szymona R. (Michał Żurawski), któremu został postawiony zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci przyjaciela podczas wyprawy w góry.

Reklama

Mężczyzna okazuje się trudnym klientem. Nie stosuje się do zaleceń Dębskiego, zarzuca mu brak kompetencji. Twierdzi ponad to, że z wyprawy sam ledwie uszedł z życiem i nie wie, co tak naprawdę się wydarzyło.

Oskarżycielem jest prokurator Czerska (Anna Dereszowska) - dawna znajoma Dębskiego. Kobieta stara się odzyskać względy byłego kolegi, mieszając sprawy prywatne z zawodowymi.

Agata (Agnieszka Dygant) podczas rozprawy popełnia błąd, w wyniku którego wychodzi na jaw, że Szymon zataił przed nimi kilka ważnych faktów. Czerska triumfuje.

Bartek (Michał Mikołajczak) prowadzi sprawę Jana Woźniaka, który chce uzyskać prawną eksmisję swojego syna "darmozjada". W toku sprawy młody aplikant zaczyna mieć moralne wątpliwości co do słuszności stawianych zarzutów.

 

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Leszek Lichota | Agnieszka Dygant | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje