Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1353
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielkie zmiany w 6. serii "Prawa Agaty"

Jesienny sezon "Prawa Agaty" przyniesie wiele nieoczekiwanych sytuacji, z którymi będą musieli zmierzyć się wszyscy pracownicy kancelarii. Duże zmiany nastąpią zarówno w zawodowym, jak i prywatnym życiu bohaterów. Niektórych czeka wręcz prawdziwa rewolucja... Startujemy już 2 września we wtorek o godz. 21:30!

Agatę jak zawsze pochłania praca. Tym razem jest jej jeszcze więcej niż zwykle: Agata nie może bowiem już liczyć ani na wsparcie Doroty, w której życiu zaszły radykalne zmiany, ani na pomoc Dębskiego, który przeszedł do kancelarii Czerskiej. Oboje z Bartkiem z utęsknieniem wyczekują więc chwili, kiedy do ich zespołu dołączy Okońska. Niespodziewanie jednak ich przyszła wspólniczka dostaje propozycję objęcia funkcji prokuratora okręgowego. Agata i Bartek zostają na lodzie. Nie mają wyjścia - zakasują rękawy i pracują na pełnych obrotach.

Reklama

To jednak nie koniec niespodzianek: Agata ze zdumieniem odkrywa, że... jest w ciąży. Tylko jak ma powiedzieć o tym Dębskiemu, skoro postanowili się rozstać? Decyduje, że najpierw sama przywyknie do tej myśli, a dopiero potem znajdzie najlepszy sposób na powiadomienie ojca dziecka. Zamierza wreszcie zadbać o siebie, a pracę postawić na tym drugim miejscu. Okaże się to trudniejsze niż przypuszczała...

Tymczasem kancelaria Czerskiej świetnie prosperuje i wygląda na to, że Marek na dobre zapuścił w niej korzenie. Spotkania z Agatą na sali sądowej są jednak wciąż dla niego niełatwe. Zresztą, te konfrontacje są problematyczne dla obu stron. Gdy po raz kolejny staną naprzeciwko siebie w sądzie, Marek zauważy zmiany w zachowaniu Agaty: dowie się, że nie pracuje po nocach, więcej czasu spędza w domu. Zupełnie jak nie ona. Z drugiej strony w jego życiu pojawi się dawno niewidziana przyjaciółka z dawnych lat - Ewa (Magdalena Walach), co istotnie skomplikuje plany Agaty, by wyjawić mu prawdę.

W życiu Doroty również wiele zmian. Cała rodzina szykuje się do przeprowadzki do Gdańska gdzie Wojtek dostał pracę. Dorota idzie za ciosem i zgadza się przyjąć propozycję stanowiska w sądzie rodzinnym. Wszystko wydaje się układać idealnie, kiedy niespodziewanie przypomina o sobie krótki i - wydawałoby się - niezobowiązujący romans Doroty z mecenasem Tulińskim. Jego skutki odbiją się nie tylko na życiu osobistym nowo mianowanej sędzi Gawron, lecz także postawią pod znakiem zapytania całą jej karierę. Dorota będzie potrzebowała pomocy przyjaciół. Bez niej może stracić wszystko, na co ciężko pracowała...

Bartek - świeżo upieczony ojciec, spróbuje połączyć pracę z opieką nad dzieckiem. Z pomocą przychodzi mu Aniela, dla której młody mecenas wydaje się znaczyć coraz więcej. Głowę Bartka zaprząta jednak inny problem - przy Justynie kręci się inny mężczyzna. Kto okaże się dla niego ważniejszy: matka jego dziecka czy oddana przyjaciółka?

W serialu pojawią się również goście specjalni, między innymi: Magdalena Walach, Mateusz Janicki, Przemek Bluszcz, Olga Bończyk, Mikołaj Roznerski, Dorota Landowska, Piotr Grabowski, Andrzej Zieliński, Magdalena Schejbal, Wojciech Malajkat, Julia Pogrebińska, Julia Kamińska.

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje