Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1346
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Wielkie finały waszych ulubionych seriali

Czy mecenas Przybysz z "Prawa Agaty" wybierze Marka czy Krzysztofa? Kto panie na kolanach i oświadczy się w "Hotelu 52"? Jak potoczą się dalsze losy Boskich z "rodzinki.pl"? Tego dowiecie się tylko u nas! Zapraszamy na pierwszą część materiału o jesiennych finałach seriali!


"Prawo Agaty"

Reklama

Niebawem rozpoczną się zdjęcia do 5. serii. Czy Agata (Agnieszka Dygant) i Marek (Leszek Lichota) nareszcie zostaną parą? Szanse ku temu są spore.

Zdradzamy, że w finale 4. sezonu Dębski na dobre wróci do Warszawy. Wszystko wskazuje na to, że po śmierci ojca (Jerzy Grałek) nareszcie zrozumie, czego (a właściwie kogo) pragnie w życiu.

Tymczasem Majewski (Mirosław Baka) zostanie oskarżony o przekroczenie stanu wyższej konieczności, a Agata będzie jego obrończynią. Na liście świadków powołanych przez prokuraturę znajdzie się Marta (Renata Dancewicz). Czy pogrąży zeznaniami męża?

Miłosny potrzask

Bartek (Michał Mikołajczak) znajdzie się w uczuciowym trójkącie między Anielą (Katarzyna Zawadzka) a Justyną (Karolina Kominek). Druga z nich zgotuje mu nie lada niespodziankę, po której długo nie będzie w stanie do siebie dojść.

Wojtek (Tomasz Karolak) otrzyma ofertę intratnej pracy w Londynie. Efekt? Dorota (Daria Widawska) stanie przed dylematem, czy zostawić kancelarię, czy wyjechać z całą rodziną do Wielkiej Brytanii. Jakiego wyboru dokona?

"Hotel 52"

W finale 7. serii czeka nas zawrót głowy. Igor (Kamil Kula) dowie się, że Iwona (Magdalena Cielecka) przyjechała tylko po to, by oznajmić Andrzejowi, iż chce się rozwieść. Chłopak namówi ojca, by rzucił wszystko i ratował swoje małżeństwo. Wtedy do akcji wkroczy policja z nakazem aresztowania Wysockiego!

Tymczasem Maria (Weronika Rosati) dalej będzie knuła misterną intrygę przeciw Sarze (Klaudia Halejcio). Podpowie Irkowi (Marcin Hycnar), by kandydował na stanowisko konsjerża w Hotelu 52. Ten zgodzi się, ale niechętnie. Gdy jednak spotka Sarę, nie będzie miał wątpliwości, że jej uwodzenie sprawi mu czystą przyjemność.

Jednak to zadanie utrudni mu Tomasz (Filip Bobek), który wykorzysta zaistniałą sytuację w hotelu i podczas spotkania całego personelu po raz drugi oświadczy się Sarze! Przyparta do muru ukochana odpowie mu "tak"! Czekamy na ślub! 

"rodzinka.pl"

Na zakończenie 5. serii spotkamy się z Boskimi przy wigilijnym stole. Wcześniej Kacperek (Mateusz Pawłowski) będzie miał do rodziców prośbę... Okazuje się bowiem, że Natalia (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwik (Tomasz Karolak) postanowili sprzedać swój dom! Ich synowie będą przeciwni temu pomysłowi. Postanowią odstraszyć potencjalnych kupców!

Plan Kacperka

Tabliczka z napisem "Na sprzedaż", którą Ludwik osobiście umieści przed wejściem do domu oraz energiczna agentka nieruchomości (Renata Pałys) sprawią, że Boscy nie będą się mogli opędzić od chętnych do zamieszkania w ich willi. Kacperek jednak nie dopuści, by rodzina wyprowadziła się z Pokrętnej 13. Pierwszej parze, jaka zgłosi się, powie o ogromnym grzybie w piwnicy, a córce drugiej powie, że w jego pokoju straszy!

Tymczasem Wigilia upłynie w podniosłej atmosferze. - Na stole pojawi się 12 potraw, a Ludwik odnajdzie starą gitarę i nakłoni rodzinę do śpiewania kolęd - zdradza producentka serialu Dorota Kośmicka- Gacke. Na koniec będą prezenty i namiętne pocałunki pod jemiołą...

"Blondynka"Zawód miłosny Belli (Liliana Głąbczyńska-Komorowska) zdominuje finał 2. sezonu "Blondynki". Leo Szulc (Tomasz Lulek) okaże się zwykłym oszustem, który bezwzględnie wykorzystał byłą gwiazdę estrady. Poza tym definitywnie rozpadnie się związek Sylwii (Julia Pietrucha) i Marcina (Michał Lesień).

— Sylwia, dla której rozstanie z Marcinem będzie "małym końcem świata", w ostatniej scenie filmu odkryje, że Kris (Mariusz Ostrowski), którego traktowała jak przeciwnika, jest jej bliski — przyznaje scenarzysta Andrzej Mularczyk.

Problem w tym, że Kubus nie zamierza opuszczać Majaków! — Dlatego najprawdopodobniej Balija z Krisem za kierownicą odjedzie z jej życia na zawsze... 

a.im.

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Hotel 52 | Rodzinka.pl | Blondynka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje