Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

​Wielki powrót, ciąża i propozycja wyjazdu w finale "Prawa Agaty"

W finale czwartego sezonu “Prawa Agaty" Marek (Leszek Lichota), który wróci do Warszawy, swoje pierwsze kroki skieruje do mieszkania... Agaty (Agnieszka Dygant). Czy ambitna prawniczka doczeka się w końcu wyznania: “Kocham Cię" z jego ust?


Reklama

Przypominamy, że 13. finałowy odcinek czwartej serii “Prawa Agaty", zobaczymy we wtorek 26 listopada o godz. 21.30 w TVN.

Agata i Marek: Pora na ważne decyzje?

Ujawniamy, że w finale 4. sezonu Dębski - po śmierci swojego ojca (Jerzy Grałek) - wróci na stałe do Warszawy. Wszystkie znaki na ziemi wskazują, że nareszcie zrozumie, kto i co dla niego jest najważniejsze.

Ale czy przełamie się i ośmieli się wyznać Agacie to, co do niej od dawna czuje? Czy oficjalnie zostaną parą?

Marta i Krzysztof: Znów razem?

Tymczasem Agata zostanie obrończynią Krzysztofa Majewskiego (Mirosław Baka), oskarżonego o przekroczenie stanu wyższej konieczności. Na liście świadków powołanych przez prokuraturę znajdzie się jego żona Marta (Renata Dancewicz).

Czy zezna, że Krzysztof jest agresywny i go tym pogrąży? A może wprost przeciwnie: wystawi mu w sądzie laurkę, by za wszelką cenę odzyskać jego i porzuconą przed laty córkę Tosię (Natalia Keber)?

Dodajmy, że Agata będzie namawiała Majewskiego, by porozumiał się z żoną, zwłaszcza w kwestii opieki nad Tośką. Co z tego wyniknie?

Bartek, Aniela i Justyna: Baby w drodze?

Bartek (Michał Mikołajczak) znajdzie się na uczuciowym zakręcie. Ślepy los postawi go między Anielą (Katarzyna Zawadzka) a Justyną (Karolina Kominek).

Druga z nich zgotuje mu nie lada niespodziankę. Nagle okaże się bowiem, że namiętny seks w jego mieszkaniu z sądową rywalką zaowocuje konsekwencjami, jakich ani ona, ani on nie przewidzieli nawet w najczarniejszych snach.

Sytuację skomplikuje dodatkowo fakt, że Bartek poczuje się uskrzydlony spotkaniami z... Anielą.

Dorota i Wojtek: Kariera czy rodzina?


Wojtek Gawron (Tomasz Karolak) nieoczekiwanie otrzyma ofertę atrakcyjnej i fantastycznie płatnej pracy w Londynie.

Oznacza to ni mniej, ni więcej, że jego żona Dorota (Daria Widawska) stanie przed dylematem, czy zostać w kancelarii, czy wyjechać z całą rodziną do Wielkiej Brytanii.

Co wybierze: własną karierę prawniczą czy szansę na sukces męża i lepszy start dzieci?

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z finału 4. sezonu "Prawa Agaty".

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje