Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

W czyich ramionach wyląduje prawniczka?

W "Prawie Agaty" coraz goręcej! Agata (Agnieszka Dygant) i Marek (Leszek Lichota) zbliżą się do siebie na balu adwokatów, ale ktoś im przeszkodzi...


Reklama

Nadchodzi dzień wielkiego wydarzenia towarzyskiego dla całej palestry. Warto pokazać się na takim balu. Dębski będzie próbował wykręcić się od pójścia na imprezę z prokurator Okońską (Małgorzata Kożuchowska).

Tyle że dla Marii ten wieczór jest wyjątkowo ważną sprawą. Chodzi o prestiż. Poza tym, mogłaby zademonstrować wszystkim, że prywatnie jest związana z coraz bardziej liczącym się w branży mecenasem.

Dębski, widząc, jak partnerce zależy na pokazaniu się z nim na balu, poprosi ją w końcu, by mu towarzyszyła. Okońska jednak uniesie się honorem. Tym razem to ona da Markowi kosza. Efekt? On i Agata wylądują na uroczystości bez partnerów.

Gdy wieczór zacznie rozwijać się całkiem przyjemnie, nastrój zepsuje pojawienie się zazdrosnej prokurator. 

Męskie ramię

Na domiar złego, podczas uroczystości Agata otrzyma informację, że kobieta potrącona przez jej klienta zmarła w szpitalu. Natychmiast opuści salę balową. Pogrążona w smutku znajdzie oparcie w ramionach Maćka (Łukasz Nowicki), który postara się ją pocieszyć.

Od tej pory prawniczka zacznie częściej spotykać się z przystojnym lekarzem. Gdy ten zobaczy, jak bardzo jest zapracowana, zaproponuje jej wspólne wakacje...

Bal adwokatów zobaczymy w 13. odcinku "Prawa Agaty", który zostanie wyemitowany w niedzielę, 20 maja o 21:00.


a.im.


Świat Seriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje