Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1447
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Tym aktorom seriale zniszczyły życie prywatne

Kariera w telewizji jest spełnieniem ich marzeń, a otrzymanie roli w jednym z seriali, to prawdziwe wyróżnienie. Choć z pozoru wydawało się, że praca przyniosła im szczęście w miłości, ostatecznie okazywała się ich prawdziwą zmorą. Ci aktorzy przekonali się, że serialowy romans może przenieść się poza ekran, a zapracowanie z łatwością oddala od siebie zakochanych...

Agnieszka Dygant i Marcin Władyniak

Choć obecnym partnerem Dygant jest Patrick Yoka, to nie pierwszy poważny związek aktorki. Mało kto wie, że jeszcze na studiach aktorskich poznała Marcina Władyniaka, który okazał się wówczas mężczyzną jej marzeń.

Pobrali się szybko - tuż przed ukończeniem PWST. Agnieszka, jeszcze wtedy nikomu nieznana, postanowiła nawet przyjąć nazwisko męża. Nic nie wskazywało na to, że wkrótce ich związek przejdzie poważny kryzys.

Oboje rozpoczęli kariery aktorskie, jednak to Dygant dostawała więcej ofert, a na jej koncie notowano kolejne sukcesy zawodowe. To właśnie swego rodzaju rywalizacja była między innymi powodem rozstania pary. 

Reklama

Dominika Figurska i Marcin Chorosiński

Aktorka Dominika Figurska od ponad 20 lat związana jest z Marcinem Chorosińskim. Od 2002 roku są małżeństwem, obecnie mają piątkę dzieci.

Wydawałoby się, że para z takim stażem jest ze sobą w pełni szczęśliwa, jednak kilka lat temu nad związkiem aktorów zawisły czarne chmury. Okazało się, że Figurska wdała się w romans ze starszym od siebie o 10 lat reżyserem, co niemalże pogrzebało wspólne życie z mężem.

Oboje nie ukrywają, że ich długoletni związek jest burzliwy, bowiem Marcin Chorosiński niedługo później również dopuścił się zdrady.

Agnieszka Popielewicz i Marcin Mroczek

Agnieszka Popielewicz i Marcin Mroczek poznali się na planie programu "Ciao Darwin" i nie trzeba było długo czekać, aż zaczęli spotykać się poza pracą. Mimo że oboje mieszkali w innych częściach Polski, odległość nie przeszkadzała im w tworzeniu zgodnego związku.

Niestety jako początkowi karierowicze zaczęli mieć coraz mniej czasu dla siebie. Mroczek otrzymał rolę w “M jak miłość", a jego partnerka propozycję prowadzenia programu telewizyjnego. Kiedy kariera obojga ruszyła, ich drogi rozeszły się.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

Oboje młodo zaczęli występować w serialu "Pierwsza miłość", gdzie tworzyli parę.

Wspólna gra sprawiła, że para zakochała się w sobie również w życiu prywatnym. W 2011 roku na świat przyszli ich synowie, lecz szczęście Anety i Mikołaja nie trwało długo - w związku aktorów pojawił się kryzys.

Niedługo potem dowiedzieliśmy się, że Krawczyk spotyka się z koleżanką z planu "Pierwszej miłości", Agnieszką Włodarczyk.

Michael C. Hall i Jennifer Carpenter

Para poznała się na planie serialu "Dexter", w którym grała rodzeństwo. Częste przebywanie ze sobą sprawiło, że między aktorami szybko zaczęło iskrzyć, co doprowadziło do ich ślubu.

Hall i Carpenter tworzyli jedną z bardziej lubianych par show-biznesu. Dodatkową sympatię budziło ich wzajemne wsparcie w trudnych chwilach, jak choroba aktora. Niestety, choć wszyscy myśleli, że ciężkie momenty zbliżą ich do siebie, stało się odwrotnie.

Powrót na plan i wspólna praca sprawiły, że małżeństwo zaczęło się od siebie oddalać. W 2010 roku aktorzy postanowili się rozwieść, choć wciąż utrzymują przyjacielskie relacje. 

swiatseriali

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy