Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1353
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

To koniec "Prawa Agaty"!

W siódmej - i zarazem ostatniej już niestety serii "Prawa Agaty" - Agata i Marek nie tylko oficjalnie zostaną parą, ale nawet zamieszkają pod jednym dachem!


Reklama

Twórcy "Prawa Agaty" obiecująco zapowiadają, że ostatni sezon nie pozostawi bez odpowiedzi żadnych pytań. Nie będzie też nierozstrzygniętych historii. Oznacza to ni mniej, ni więcej, że wszystkie wątki zostaną zamknięte.

Rodzina najważniejsza!

W najnowszych odcinkach widzowie mogą spodziewać się sporej dawki emocji związanych z życiem prywatnym głównych bohaterów. Tym bardziej że najważniejsza ma być teraz rodzina.

Pracowników kancelarii Agaty oraz samą mecenas czekają zarówno radości, jak i problemy. Wreszcie Przybysz zacznie układać sobie życie z Markiem. Już całkiem oficjalnie zostaną parą. Znajdą dla siebie nawet wspólne mieszkanie. Przybysz zdecyduje się także rozbudować kancelarię i konkurować z największymi graczami w Warszawie. 

Niespodziewanie okaże się jednak, że musi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej zająć się własnymi sprawami oraz walczyć o dobro swoje i swojej rodziny. Jej tata Andrzej (Marian Opania) padnie ofiarą szantażu.

Wrócą do Warszawy

Rewolucyjne zmiany nastąpią u Doroty (Daria Widawska) i Wojtka Gawronów (Tomasz Karolak). Jako że ona nie znajdzie nowej pracy w Trójmieście, a on będzie szykanowany w swojej korporacji, zdecydują się na powrót do stolicy.

Mecenas Krzysztof Tuliński (Piotr Grabowski) da znać Dorocie, że akurat jest wakat w sądzie rodzinnym. Wojtek zaś dostanie wysokie odszkodowanie. 

Bartek Janowski (Michał Mikołajczak) będzie musiał stanąć do sądowej walki o swojego synka (Franek i Filip Sysiak). Powód? Justyna (Karolina Kominek-Skuratowicz), matka chłopca, zdecyduje się wyjechać razem ze swoim partnerem Rafałem (Adam Adamonis- Krawczyk) do Brukseli. Nie raczy poinformować o tym Janowskiego. Czy uda się zatrzymać małego w Polsce?

a.im.

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje