Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Szok! Majewski ma żonę!

Do obsady "Prawa Agaty" dołączyła Renata Dancewicz, szerokiej widowni znana jako Weronika Wilk-Roztocka z "Na Wspólnej". Zobaczymy ją w roli Marty Majewskiej, żony Krzysztofa (Mirosław Baka) i matki Tośki (Natalia Keber). Poznaj szczegóły!


Tak, tak, okaże się, że samotnie wychowujący krnąbrną Tośkę policjant jest żonaty. Jak łatwo się domyślić, skomplikuje to coraz cieplejsze relacje Krzysztofa z mecenas Agatą Przybysz (Agnieszka Dygant). A miało być tak pięknie...

Reklama

Zdradzamy, że po raz pierwszy Martę zobaczymy w 11. odcinku "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 11 listopada). Pani Majewska jak gdyby nigdy nic pojawi się na urodzinach Tośki. Dziewczynka bynajmniej nie ucieszy się na widok mamusi. Jak się zachowa? Wścieknie się i... ucieknie do swojego pokoju.

Wszystko wskazuje na to, że Marta i Krzysztof rozstali się dawno temu. Z jakiego powodu? Tę zagadkę scenarzyści "Prawa Agaty" rozwikłają w kolejnych odcinkach. Na razie jest to top sekret.

W każdym razie mecenas Przybysz będzie starała się nie mieszać w sprawy między Majewskim a Martą. Lecz - wbrew pozorom - okaże się to wyjątkowo trudne, gdyż dziewczynka właśnie u niej postanowi przeczekać burzę, która ma miejsce u niej w domu.

 

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Renata Dancewicz | Prawo Agaty | Na Wspólnej | seriale

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje