Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Sercowe rozterki mecenas Przybysz

Serca widzów podbiła jako Frania Maj z serialu "Niania" Teraz wielbiciele aktorskiego talentu Agnieszki Dygant już kolejny sezon kibicują perypetiom bezkompromisowej mecenas Przybysz, którą gra w serialu. Fani "Prawa Agaty" trzymają kciuki za to, by życie prywatne i zawodowe głównej bohaterki wreszcie się ułożyło.


Reklama

- Uwielbiam grać kobiety silne, temperamentne, dynamiczne i niezależne. Tworząc postać Agaty skupiłam się na cechach charakteru Agaty, tym, jakie są jej relacje z ludźmi, jakie ma kompleksy, wady czy zalety - tłumaczy sukces bohaterki aktorka Agnieszka Dygant.

- Zawsze identyfikuję się z postacią, którą gram, choćby miała podłe cechy. A poważnie, jak się kogoś gra kilka lat, to trudno się z nim nie zżyć.

Marek odtrąca Agatę, a ona...

W najbliższym, 8. odcinku 4. sezonu "Prawa Agaty" Przybysz zauważa wyobcowanie Marka. Martwi się o przyjaciela i decyduje się interweniować.

Niespodziewanie przyjeżdża do domu jego ojca, by wesprzeć adwokata. Dębski rozpala ognisko, a Przybysz stara się stworzyć miłą atmosferę. 

Chce nakłonić Marka do zwierzeń, ale ponosi sromotną klęskę. Zrezygnowana odjeżdża, nie komentując nawet usłyszanych złośliwości.

Tymczasem okazuje się, że mecenas Przybysz robi coraz większe wrażenie Krzysztofie. Policjant zaczyna prywatnie interesować się Agatą. Lecz Tośce się to nie podoba.

Mała zaczyna unikać Przybysz, aż w końcu nie wraca do domu! Zdesperowany Majewski szuka córki u Agaty. Prosi ją o pomoc. Czy uda mu się znaleźć dziewczynkę?


KRAS

"Świat Seriali"

Tele Tydzień

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | seriale | Mirosław Baka | Leszek Lichota | Agnieszka Dygant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje