Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1347
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Romans z Maćkiem ewoluuje...

Agat wciąż wściekła na Dębskiego, będzie coraz bardziej zbliżać się do Maćka. Para ponownie zdecyduje się na wspólny wyjazd. Uwaga, spoilery!

W 5. odcinku "Prawa Agaty" główna bohaterka prowadzić będzie sprawę egzaltowanej aktorki teatralnej (Małgorzata Foremniak), która procesuje się z pasierbem (Rafał Fudalej) o testament po zmarłym niedawno mężu. Niespodziewanie dla wszystkich, jej klientka zostanie aresztowana pod zarzutem zabójstwa męża.

Reklama

Dorota powalczy o zachowanie domu przez młode małżeństwo (Paweł Domagała, Helena Sujecka). Krewny (Leon Charewicz), który podarował im dom, uznał że zachowali się oni niewdzięcznie wyprzedając znajdującą się w nim cenną kolekcję obrazów. Obdarowani będą utrzymywać, że obrazy wyrzucili, gdyż były bezwartościowe.

W życiu prywatnym Agaty trwa nieustająca harmonia. Maciek będzie coraz częściej zostawał na noc u swojej dziewczyny, znów zaplanują wspólny wyjazd. Agata początkowo podejdzie do tego z rezerwą. Jednak wściekłość na Dębskiego sprawi, że będzie Maćkowi bardziej przychylna...

Najnowszy odcinek "Prawa Agaty" będzie można zobaczyć we wtorek, 2 października o 21:30, na antenie TVN.

 

swiatseriali.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje