Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1392
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Życiowych rewolucji ciąg dalszy

Po otrzymaniu decyzji o cofnięciu uprawnień do wykonywania zawodu, Agata Przybysz (Agnieszka Dygant) zechce zebrać siły i wyjedzie odpocząć do Gruzji. Musi z dystansem spojrzeć na zmiany w swoim życiu i zdecydować, w jakim kierunku pójść dalej.

Potrzebne wsparcieNawet nad Morzem Czarnym była pani mecenas nie będzie w stanie uwolnić się od pomagania ludziom. Zaangażuje się w sprawę polskiego marynarza, który jest oskarżony o przemyt narkotyków.

Poprosi Marka (Leszek Lichota) o pomoc i przekaże mu sprawę. Ich wzajemne relacje ulegną ochłodzeniu - Marek będzie w stosunku do Agaty bardzo opryskliwy. Maskuje w ten sposób wyrzuty sumienia, jakie targają nim po przegraniu dyscyplinarki Przybysz.

Reklama

Agata nie będzie wiedziała, co sądzić o nieprzyjemnym zachowaniu Dębskiego. Potrzebuje jego wsparcia zwłaszcza teraz, kiedy apelacja jej wyroku została odrzucona.

Życiowe rewolucje

Wkrótce wyjdzie na jaw, skąd bierze się trudność Marka w budowaniu relacji z kobietami. Mężczyzna ciągle lawirował między Marią Okońską (Małgorzata Kożuchowska) a Agatą.

Wpływ na jego zachowanie odcisnęło pewne wydarzenie z młodości oraz rodzina, która nieoczekiwanie znów pojawi się w jego życiu.

Wygląda na to, że przyjdzie mu się zmierzyć się z nowym rywalem o względy Agaty. Koło niej coraz częściej pojawiać się będzie komisarz Adrian Majewski (Mirosław Baka).

Czy porządkując swoje życie Agata, pójdzie za ciosem i oprócz zmiany zawodu rozejrzy się za nowym uczuciem?  

Świat Seriali

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | seriale | Agnieszka Dygant | Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje