Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1361
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Szok! Leszek Lichota miał grać Wojtka!

Jak się okazuje, pierwotnie Leszek Lichota miał grać rolę... Tomasza Karolaka. Jednak na spotkaniu producent kazał mu nauczyć się tekstu Dębskiego...


Reklama

- Zaprosili mnie na casting do 'Prawa Agaty". Do roli, którą dziś gra tomek Karolak. Posadzili nas przy stole. Pomyślałem: tak bym też to obsadził. Po czym zaświtało coś w głowie producenta, żeby nas przesadzić. "Weź się naucz tekstu Dębskiego" - usłyszałem. Nie znałem założeń tej postaci, ale wiedziałem, że tego nie może grać facet taki jak ja. To miał być zupełnie inny typ! - powiedział aktor w wywiadzie dla "Tele Tygodnia".

Wybór okazał się to strzałem w dziesiątkę. Lichota, przed podjęciem roli, dostał jednak warunek. Musiał schudnąć 10 kilo.

- Ważyłem ze 110 kilo. Czułem, że tak nie może wyglądać Dębski - tłumaczy aktor. Leszek Lichota poradził sobie z wyzwaniem znakomicie i schudł jeszcze więcej!

- Teraz był cel. Zrzuciłem 13 kilo. Jak mnie ubrali w te garnitury, uczesali, nie wiedziałem, co to za facet w lustrze stoi. A producent powiedział: "O to chodziło" - zdradza w tym samym wywiadzie.

Słuszna decyzja? Czy wolelibyście, żeby Leszek Lichota grał Wojtka, a Tomasz Karolak - Dębskiego?

swiatseriali.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje