Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1346
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Szok! Dorota prześpi się z... Tulińskim!

Rozłąka z Wojtkiem (Tomasz Karolak) pchnie Dorotę (Daria Widawska) prosto do... łóżka mecenasa Tulińskiego (Piotr Grabowski). A po upojnym seksie z cieszącym się opinią playboya prawnikiem Gawronowa wezwie na pomoc... męża (Tomasz Karolak). Poznaj szczegóły!

Przykład Doroty i Wojtka Gawronów pokazuje, jak trudne jest życie małżonków na odległość. A dochowanie wierności jeszcze trudniejsze. Tym bardziej, gdy wszystko wokół zaczyna się sypać. Odejście Marka Dębskiego (Leszek Lichota) z kancelarii okaże się dla Doroty ciosem prosto w serce.

Reklama

Do Gawronowej po raz kolejny dotrze, że - w razie jakichkolwiek kłopotów - może polegać wyłącznie na sobie. Z przebywającym w Londynie Wojtkiem nie da się nawet porozmawiać, bo... nie odbiera telefonów.

Seks z playboyem

Tymczasem w 11. odcinku “Prawa Agaty" (emisja we wtorek 13 maja) Tuliński zaprosi ją na randkę, którą ona w ostatniej chwili odwoła. Tyle że cieszący się opinią playboya prawnik tak łatwo się nie podda.

Niespodziewanie pojawi się w jej drzwiach z propozycją kolacji. Trafi na moment, w którym Gawronowa poczuje się bardzo zagubiona i samotna. Spędzą razem noc, po której Dorota zadzwoni do męża.

- Wojtek, wracaj! - powie błagalnym tonem.

Ujawniamy, że Gawron już w 12. odcinku (emisja we wtorek 20 maja) wraz z synami wróci do Polski. Ale czy Dorocie i Wojtkowi uda się ocalić swoje małżeństwo?

 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje