Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1348
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Szok! Agata w szpitalu, a Marek w łóżku z Ewą!

Agata (Agnieszka Dygant) nie zdecyduje się powiedzieć Markowi (Leszek Lichota) o ciąży, a on zbliży się do Ewy (Magdalena Walach). Do tego stopnia, że wyląduje z nią w sypialni! A Przybysz w... szpitalu!Reklama

Jak na ironię, Dębski spędzi namiętną noc z koleżanką z liceum (i zarazem obecnie swoją klientką) akurat w tym samym odcinku, w którym Przybysz trafi do szpitala!

7. odcinek "Prawa Agaty" (emisja we wtorek 14 października) zapowiada się zatem wyjątkowo ciekawie i dramatycznie.

Ani słowem o ciąży!

Wkrótce Agata na własnej skórze przekona się, jakie mogą być skutki odkładania na później ważnych życiowych spraw i nieumiejętność szczerej rozmowy z bliskimi ludźmi. Zanim zdecyduje się powiedzieć Dębskiemu o tym, że będą mieli dziecko, on zaangażuje się w znajomość z piękną Ewą, a ona - z powodu stresu i przepracowania - znajdzie się w szpitalu. Zresztą lekarz od początku ostrzegał, że jej ciąża jest zagrożona.

- Niedobór potasu powoduje niedorozwój płodu - groził ginekolog. - Z kolei niedobór magnezu może spowodować nawet poronienie. A stres tylko pogarsza sytuację.

Niepokój i podejrzenie ciężkiej choroby

Ujawniamy, że w kolejnych odcinkach "Prawa Agaty" Dębski zdecydowanie częściej będzie spotykał się z Agatą, by ustalić linię obrony w sprawie oskarżonej o łapownictwo Doroty (Daria Widawska). Jego uwagę zwróci nowy tryb życia Przybysz. Mocno zaskoczy go to, że Agata nagle przestała mieć w zwyczaju pracę do późnej nocy. Nie umawia się też na spotkania w weekendy. Nowe zwyczaje byłej wspólniczki i ukochanej wzbudzą jego niepokój i podejrzenia. W głębi duszy zmartwi się nawet, czy aby Agata nie jest poważnie chora.

Markowi do głowy jednak nie przyjdzie, że Agata zaszła w nieplanowaną ciążę. A ona sama nie znajdzie odpowiedniej okazji, by poinformować go, że zostaną rodzicami. Tym bardziej że któregoś dnia zobaczy Dębskiego w towarzystwie pięknej Ewy i natychmiast zorientuje się, że przez przypadek stała się mimowolnym świadkiem rodzącej się fascynacji między tą parą. Uzna, że kobieta ewidentnie czuje coś do swojego adwokata. A on nie jest na jej niewątpliwy urok obojętny... Dotrze do niej, że niewinny flirt, którego była świadkiem, to może być coś poważniejszego. To wszystko sprawi, że Przybysz nie zdobędzie się na wyjawienie Markowi prawdy o ciąży.

"Zachowaj się jak facet"

Tymczasem Agata postanowi odetchnąć od pracy i wybierze się na weekend z wizytą do ojca (Marian Opania) do Bydgoszczy. I tam niespodziewanie trafi do szpitala... Marek dowie się o tym, od Andrzeja, który wścieknie się i zadzwoni do niego z poradą, żeby w końcu zachował się, jak przystało na prawdziwego mężczyznę, bo przecież w końcu tu chodzi także o jego dziecko...

Zszokowany Dębski natychmiast uda się do szpitala. Agata będzie zła na ojca...

Czy Agata i Marek zdobędą się w końcu na szczerą rozmowę?

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Leszek Lichota | Agnieszka Dygant

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje