Reklama

Prawo Agaty

Ocena
serialu
8,5
Bardzo dobry
Ocen: 1340
Oceń
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

"Prawo Agaty": Rodzinne wakacje Leszka Lichoty

Aktor Leszek Lichota, czyli Marek Dębski z "Prawa Agaty", zdradza, jaka aktywność sprawia mu najwięcej przyjemności oraz w czym się ostatnio rozsmakował. Opowiada także o rodzinnych wakacjach, których jeszcze nie zaplanował, a na które bardzo czeka.


Reklama

Ma pan już plany wakacyjne?

- Plan to dotrwać do urlopu, według moich obliczeń zostały mi jeszcze dwa tygodnie ciężkiej pracy. I po tych dwóch tygodniach w końcu uda mi się gdzieś wyjechać na tydzień. Oczywiście chętnie zdradziłbym gdzie, ale sam jeszcze nie wiem dokąd pojedziemy.

Czyli spontaniczny wyjazd?

- Zobaczymy w jakiej formie będę po pracy, która ostatnio była ciężka i intensywna. Pracowałem ostatnio przy serialu "Prawo Agaty", przy filmie "Karbala", serialu "Wataha" oraz komedii "Złodziej". Także to był naprawdę pracowity rok. Zatem od tego to zależy, czy będę wypoczywał biernie czy czynnie.

Jeśli czynny wypoczynek, to co konkretnie ma pan na myśli?

- Nie jestem fanem ekstremalnych sportów, w tej kwestii jestem tradycjonalistą. Staram się również dbać o to, aby w aktywnym wypoczynku uczestniczyły również moje dzieci. Dlatego wybieram sporty, które wspólnie możemy uprawiać. Bardzo lubimy chodzić po górach. Na razie nie są to wysokie szczyty, więc raczej można nas spotkać na polskich szlakach.

Coraz głośniej mówi się o turystyce kulinarnej. Należy pan do osób, które z podróży przywożą nowe przepisy albo produkty spożywcze?

- Jeśli pyta mnie pani o zamiłowanie do gotowania, to powiem szczerze, że z uroków kuchni osobiście wolę korzystać w jadalni. Szczególnie, jeśli na stole serwowana jest kaczka. Ostatnio bardzo doceniłem to mięso.

Leszek Lichota - polski aktor filmowy i teatralny. Znany przede wszystkim z roli Grzegorza Zięby w serialu "Na Wspólnej" oraz Marka Dębskiego w serialu "Prawo Agaty".


Rozmawiała: Paulina Persa


Dowiedz się więcej na temat: Prawo Agaty | Leszek Lichota

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje